Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason fekve maga alá húzza a...

Hason fekve maga alá húzza a lábát és felnyomja a popóját az égbe ez normális, miért csinálhatja? (12 hetes)

Figyelt kérdés
Eddig utált hason lenni, a fejét fél percre nem tette le hason fekve, 2 perc után ordított. Az utóbbi pár napban többet tettem hasra és egész jól megbarátkozott a helyzettel, de ezt nem tudom miért csinálja.
2014. okt. 10. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Próbálgatja a kúszást, és normális.
2014. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sztem ezt minden gyerek csinálja, a kislányom 8 hónapos de most is van h álmában hasra fordul és akkor maga alá húzza és úgy alszik, v játék közben is szokta csinálni. Sztem csak tetszik nekik, próbálgatják mit sikerül csinálni.
2014. okt. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igyvaludt az en fiamvis, semmi baja. Most 2 eves lesz januarban es valamikor meg ugy alszik, inkabb gyakran .Hala a joAtyanak egeszseges. Nyugi , a babad ugy helyeszkedik , hogy kenyelmes legyen neki. Am figyeljvra egyszer egyszer hisz o meg picike.
2014. okt. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez maradt a magzati pózból. Sok baba, sőt kisgyerek is alszik így egy darabig.
2014. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De eddig nem csinálta, lehet nekem csak azért fura, mert eddig sosem volt hason. Viszont nem tartja ott a fenekét, szóval nem alszik így el. Csak behúzza a lábát, kipattintja az égbe a fenekét és egyből engedi is vissza 2-3 mp., nem tartja úgy folyamatosan. A kúszáshoz nagyon kicsi még 12 hetesen, nem?
2014. okt. 10. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk ebből lett a hátra fordulás. Még egy picit meg is riszálta a fenekét. :) Semmi aggódni valód nincs, ha nem is fordul át, akkor is gyakorol egy mozgásformát.
2014. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én azt hittem hogy a bélgázoktól próbál így megszabadulni én babám is nagyon ritkán(kb 3szor)csinálta, de elkopott


én olyan édinek találtam azt a pelenkás popsit, eszembe nem jutott aggódni...

2014. okt. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A féltesóm is ezt csinálja. Kényelmes. Én is gyakran alszok így :)

(19/l)

2014. okt. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam csak így marad hason, sőt, ha a mellkasomon hasal, akkor is maga alá húzza a lábát, ott meg kell neki tartanom és így elalszik. Ez a megnyugtatós/hasfájós alvási pózunk. 8 hetes.
2014. okt. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon édes lehet :))) Szerintem próbál megfordulni. Most csinálj képet róla, mert ez a szokása is ripsz-ropsz eltűnik.
2014. okt. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!