Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járt már úgy valaki, hogy a...

Járt már úgy valaki, hogy a kislányának teljesen félre lőtték az egyik fülbevalót?

Figyelt kérdés

Na mi így jártunk :"( Most azt javasolták,vegyük ki azt amelyik félre lett lőve és várjunk kicsit,aztán újra lehet.Szegénykém... :"( Mennyit kell várni kb,és nem fog meglátszani a másiknak a helye?

Miért válal valaki fülbelövést ha ennyire béna?Nem mocorgott,nem azért ment félre!!!!!!


2014. okt. 11. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem felnőttként lőtték félre. Egyszerűen hibázhat az ember. Nem gépek vagyunk. Nekem nem forrt össze, így úgy maradt, van pár típusú fülbevaló, amit nem tudok meghordani ennyi. Gyerekkoromban többször is volt kilőve a fülem, mindig begyulladt, és benőtt viszonlag hamar, pár hét alatt. Ha szerencsétek van, akkor a lányotoknak is hamar benő majd, és újra tudják lőni neki. Ezen ne idegeskedjetek, nem tudtok mit tenni. Nem direkt rontotta el aki csinálta, sajnos ez bárkivel megtörténhet, bár tudom, hogy ez nem nyugtat.
2014. okt. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
Mennyi idős a lányod? Mi is így jártunk,neki benőtt teljesen.
2014. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bár nekünk nem lőtték félre, de lövés után pár nappal kiesett az egyik fülcsi éjjel. Reggel már nem tudtam visszatenni. Egy hét után benőtt a lyuk már nem is látszott. Bepanthennel kenegettem, de más hámosító krém is jó lehet. Én 1 hét után lövettem újra. 5 hetes volt ekkor. Én totál padlón voltam, de a kicsi meg se rezzent, nem sírt. Igazából ez nem fáj, csak a lefogás meg a csattanás ijesztő nekik.
2014. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! 4 hetes a picim

Akkor kb 1-2 hét múlva ki is lehet javítani?Azt had kérdezzem még meg,kell forgatni,ápolni valamivel?Mert ez a csaj azt mondta nem kell vele csinálni semmit...köszönöm.

Amúgy teljesen magam alatt vagyok,olyan lelkiismeret furdalásom van,szörnyű :( féltem

2014. okt. 11. 21:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nem tudom hol csináltattad. Az még ok hogy ellőtte de hogy nen kell csinálni semmit??? Forgatni kell !!! Minél többször,én minden ettésnél megpörgettem a picinek. Nagyon fontos hogy ne ragadjin le különben nagyon begyulladhat. Mellette Aloevera spray-vel fújtam neki

2014. okt. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jujj köszi szépen,hogy ezt megírtad...bár gondoltam,hogy azért csak kéne forgatni.

2. válaszoló!Ti egyből kivettétek?Mennyit vártatok utána?

2014. okt. 11. 21:37
 7/8 anonim ***** válasza:
2 es vagyok.mi azért vettük ki neki,mert begyulladt és vérzett is neki a luk kb.5 hétre rá miután ki lötték. Azóta sincs fülbevalója.nem mertük újra kilövetni még,mert amikor csináltattuk annyira sírt hogy azóta még soha. Én iis sajnálom nagyon.
2014. okt. 12. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
kb 6 hét alatt forr össze teljesen s jó ha anyatejet csepegtetsz rá.Forgatni nem kell csak kitisztogatni de akkor úgy is forog.Én előre hátra tologattam meg most is hogy kijöjjön minden
2014. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!