Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ötlet a kislány...

Szerintetek jó ötlet a kislányt az anya legjobb barátnőjéről, a kisfiút az apa legjobb barátjáról elnevezni, ha úgyis ők lesznek a keresztszülők?

Figyelt kérdés
A kérdés elméleti, még házasok se vagyunk :) Természetesen nem akarnám hogy a barátainkra hasonlítson, de szerintem sokkal jobb, mint egy idegen nevét kapni. Esetleg a szülőkét 2. keresztnévnek?
2014. okt. 12. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Mindenképp valaki után kell elnevezni?
2014. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ötlet érdekes, de mi van, ha neked nem tetszik annyira az a név? Vagy nem igazán passzol a vezetéknévhez? Még lesz időd nevet keresni, ha ott tartasz.
2014. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem igen:) - csak nehogy megromoljon az a nagy barátság :S Volt már az ismeretségi körömben, aki hasonló módon "megjárta". Olyan etikátlan dolgot tett a "legjobb barát", hogy nem volt más hátra, meg kellett szakítani a kapcsolatot... Szóval óvatosan! :)
2014. okt. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem, sajnos igen ritka az a barátság, ami örökké tart. Magatokrol se kellene.
2014. okt. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet. Nincs garancia az örökké tartó barátságra. Itt a környéken nagyon sok a megromlott viszony komák között, holott évekkel ezelőtt nagy volt az összhang. Bármi lehet... kijár minden gyereknek annyi, hogy elgondolkodjunk a nevén:)
2014. okt. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem,soha nem tudod,később mennyire lesztek jóban.
2014. okt. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én mindig próbálok, úgy gondolkodni, ha a gyerekekről beszélnek akkor csak ők ugorjanak be, pl sok fiút hívnak Dávidnak a családban ezért ez szóba sem jött. Ebből meg szerintem családi konfliktus lenne. Nálunk így is van, hogy nem családon belül választottunk keresztanyàt, hanem a legjobb barátomat. Én nem vagyok azaz ember,mertt anyáról apáról, nagymama, nagypapáról nevezzem el a gyereket. Mert akkor olyan kötelező jelleggel kellene a másik családból választani.
2014. okt. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!