Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vallalnal ugy elsö babat,...

Vallalnal ugy elsö babat, hogy biztosan tudnad, segitseg nelkül, egyedül lennel vele, se nagyszülök, se testverek, apuka pedig rengeteget dolgozik (vallalkozo) sokszor egesz hetvegen is?

Figyelt kérdés
babysittert pedig nem tudnad megengedni magadnak....
2014. okt. 13. 08:28
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%
A legtöbb nő igy vállal gyereket. Nem is értem mi a problémád.
2014. okt. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
73%

Pont ugyanez vár rám is. Meglepigyerek a szentem, apuka nem keres valami jól, de majdcsak lesz valahogy. :-) fel a fejjel!

5+4

2014. okt. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%

Ebben MI a különleges körülmény?


Normál esetben az apa dolgozik, a nagyszülök/testvérek szintén. A gyereket meg az anya böven el tudja látni egydül, minek ehhez segítség?

2014. okt. 13. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
ja ez a normalis hogy apuka szinte egesz heten fel se bukkan?direkt irtam hogy szinte egesz hetvegen is....
2014. okt. 13. 09:04
 5/23 A kérdező kommentje:
egy gyermeket KET ember vallal egy anya es egy apa .normalis esetben.latom azok akik ide irtak erröl meg nem halottak...persze hogy dolgozik apuka hetköznap de nehogy nekem valaki azt mondja hogy az a normalis hogy anyuka szinte mindig egyedül van.....
2014. okt. 13. 09:06
 6/23 anonim ***** válasza:
82%

Egy ilyen hasonlo kerdest mar en is kiirtam, jol le is lett szedve a fejem. Mi kulfoldon vagyunk a ferjemmel, es persze se rokon, se barat, csak mi ketten. En is nagyon felek, hogy nem fogok tudni jol boldogulni a babaval, vagy egyedul fogom magam nagyon erezni.

DEEE, egy kedves valaszolo a gyakorin, megvilagitotta a napos oldalat is a dolgoknak. Nincs anyos, aki folyton beleszolna, ugy alakitjuk a mi kis dolgainakt, napirendunket, ahogy nekunk 3unknak megfelel, es en igen is mikor ferjem otthon lesz, ra fogom bizni a babat, meg en elmegyek a kis dolgaimat intezni,vagy csak a fejemet kiszelloztetni igy neki is lesz alklma, kivenni a reszet a feladatokbol. Persze, errol sokat beszelgettem vele, en elmondta a felelmeimet es elvarasaimat, mint ahogy o is az oveit, es azota ugy erzem, igen is menni fog :) Mi jovohonapban belevagunk, mar nem akarok tovabb agyalni, ugyis minden megoldodik, cask en is tul aggodos vagyok.

2014. okt. 13. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
83%

Persze hogy vállalnék gyereket úgy ahogy írtál, amennyiben biztos lennék a kapcsolatomban és szeretnék gyereket.

Minden nő megoldja egyedül, a legtöbb családban nincs babysitter...

2 kislányunk van, nekem szüleim meghaltak, testvér nincs, párom szülei 240 km-re, párom hétvégén mondjuk sokat segít, de sok olyan család van ahol hétvégén apuka beül a tv elé aztán ennyi.

Mindenki megoldja vhogy, és akkor legalább lesz egy gyereked!

2014. okt. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%

Egyik ismerősömnél pont ez a helyzet, de ott 3 gyerkőc van. :)

Kizártnak tartom, hogy ez a körülmény meggátolna abban, hogy gyermeket vállaljak.

Van segítségem, de én meg inkább próbálok előle kibújni, nem szeretem, ha anyám vagy anyósom sokat itt van.

Hahó, nem kell egész nap egyedül lenni, menni kell a gyerekkel is, barátkozni más anyukákkal, kerekítő foglalkozásra járni, esetleg babaúszás, csoportos babatorna.

Barátnőid nincsenek?


Megmondom őszintén, amikor babát terveztem, meg sem fordult a fejemben, hogy ki fog nekem segíteni. Annyira akartam, hogy nem is tudtam tisztán gondolkodni. De már itt van, az álmom teljesült, és imádok vele kettesben lenni.

2014. okt. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én így élek, nehéz nagyon. Bébicsőszt mi megengedhetnénk, de senkivel sem marad el a pici. Ha nagyobb lesz, úgy biztos knnyebb lesz majd...
2014. okt. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
62%

Első vagyok!

Nálunk is ez van, apuka hétvégén is dolgozik és egyedül vagyok 3!!!! gyyerekkel, mégsem nyafogtam soha

2014. okt. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!