Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem fog megfázni a 3 hós...

Nem fog megfázni a 3 hós kilsányom, ha itthon hagyom mezítláb őt kicsit? 23-25fok szokott lenni a lakásba, de hideg szokott lenni a talpa, más testrésze viszont nem. Nekünk is jó, ha szabadon van a lábunk, ezért is gondolom.

Figyelt kérdés
2014. okt. 13. 20:55
 1/6 anonim ***** válasza:
hát én mindenképp adnék rá zoknit.
2014. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mindig van rajta vagy olyan ruha vagy zokni ezért kérdezem. Néha leveszem róla 4-5 percre. Csak arra gondolok nem esne e jó neki ha szabadon lehetne többet a lába.
2014. okt. 13. 21:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Én si adnék rá egy zoknit, és nem tartanák melegebbet 21-22 foknál. Ha kiviszed nem fázik meg olyan könnyen, mintha nagyon meleg a lakás.
2014. okt. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én pl nem szeretem, ha szabadon van a lábam. Van, hogy vastag zokniban is alszom...


A fiamnak csak a 40 fokban volt csupaszon a lába.


Egy 3 hós babának még más a hőérzete, mint egy felnőttnek.

2014. okt. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam nem tűri meg magán a zoknit, ahogy tudja, már szedi is le magáról. Persze, visszaadom rá, de 10 perc múlva vadászhatom össze merre hagyta el. Ne aggódj. Most 8 hónapos és semmi baja.
2014. okt. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha rugi van rajta, akkor is kap alá egy zoknit. én csak nyáron szeretek mezítláb lenni, télen már jobban esik a zokni, főleg napközben. mondjuk abban is alszom, de tudom hogy az egészségtelen, éjjelre nem muszáj a rugi alá adnod, ha vastag a takarója. de napközben amikor játszik, mindig legyen rajta zokni.
2014. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!