Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves kor után mennyi...

Egy éves kor után mennyi ideig kevertétek a tejet tápszerrel, ha egyáltalán higítottátok? Én most 1/3 részben adok hozzá tápszert. Meddig?

Figyelt kérdés

2014. okt. 14. 08:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem kevertem egyáltalán. Először kevés tejet adtam, aztán egyre többet, ugyanúgy mint a hozzátáplálás elején a többi ételnél.
2014. okt. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én sem kevertem/keverem. A legkisebbem 15 hónapos mondjuk még nem adom neki a tehéntejet mert sok az allergiás a családban, de a tesói amikor elkezdtem nekik tehéntejet adni, azt külön először kóstolóba, utána napi egy-egy decit, majd 1-2 hét után emeltem az adagot fokozatosan.
2014. okt. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

a házitejre ajánlják csak a vizezést, speciel tápszerrel nem épp jó....

a sima bolti tejet nem kell vizezni, minek? épp eléggé vizezik, 2,8 tej pont jó.... a házi tej jó zsíros, azt azért.

már a következő etetésnél felejtsd el a kutyulást

2014. okt. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!