Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónap körüli babád mivel...

8 hónap körüli babád mivel szeret játszani?

Figyelt kérdés
2014. okt. 14. 12:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Velem :) (amúgy ez nem vicc)


A fal és bútorok mellett szeretközlekedni, nincs nagy házunk így szinte mindenhova eljut a falon, bútorok mellett kapaszkodva.


Amúgy a fogkeféjét és az ahhoz hasonló olyan rágcsálni valót szereti (dm-ben lehet venni)

2014. okt. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bár az én babám 10 hónapos, de azt tudom, hogy két hónapja az "akadálypályákat" szerette nagyon. Tudott előre négykézlábazni és mindegy volt neki, hogy min, de keresztül mászott. Letettem neki a földre díszpárnákat, nagy plüssállatokat, takarót összehajtva. Azon mászott össze-vissza.

Ült már, szerette és még most is szereti, ha a műanyag színes poharakat rakosgatom előtte, pörgetem.

Lufi/strandlabda is kedvenc. A lufit én félig fújom fel, akkor kicsi a valószínűsége, hogy kidurran és megijed. Így bele tud markolni, dobáljuk, madzagon rángatja.

Van egy alsó szekrény, amibe vastag bevásárlótáskákat, tésztákat tettem. Nagyon szereti kipakolni, csörgetni (de ülök mellette, nehogy kiszakítsa a zacskót).

Amikor a zoknikat párosítom, magam mellé ültetem,élvezettel "segít".


Sok van még, most ez jutott eszembe.

Nem tudom, mire gondoltál, kérdező. Ha konkrét játékokra/márkára, akkor bocsi én értettem félre :)

2014. okt. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, pont ilyenekre gondoltam :) A fogkefe, a lufi meg a pakolászás nálunk is nagy kedvenc :D

Az én csajszim még nincs 8 hónapos, nem egy tornászbajnok, de ülni szépen ül már, az jobban izgatja, mint a mászás...

2014. okt. 14. 16:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Zenélő telefont püfölni, szappanbuborékot elkapni, habtapi szőnyeget szétszedni, újságot miszlikbe aprítani, asztal, székek alatt átmászni
2014. okt. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!