Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mennyit játszotok egy nap...

Ti mennyit játszotok egy nap a babátokkal?

Figyelt kérdés
lelkiismeret furdalásom van, hogy nem játszom vele eleget. 3 hónapos, és olyan kevés dolog érdekli még, egész nap hülyéskedni meg grimaszolni neki elég fárasztó :) de néha olyan érzésem van, hogy csak etetem meg altatom, illetve sétáltatom, és rossz anya vagyok, hogy inkább ezekkel próbálom elhesegetni a játékot. Kb. délelőtt van egy óra játék, meg délután egy óra játék.
2014. okt. 14. 13:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
és sokat van a pihenőszékben is, sajnos a házi munkát mindenképp meg kell csinálnom, és mivel egyedül nem igazán van el, ezért olyankor ott nézelődik, néha pityereg is, és ilyenkor is az az érzésem, hogy inkább vele kellene foglalkoznom.
2014. okt. 14. 13:13
 2/12 anonim ***** válasza:
Még kicsi, most még annyira nem tudsz vele játszani, most sokat kell szeretgetni. Majd amikor már kúszik mászik akkor lesz mit jàtszani, na meg amikor érdekrlni fogja. Pl az én kislányom 8 hónapos nagyon társaság függő lett 2 hónapja, vele ha fennt van folyamatosan játszani, szórakozni kell. Hidd el ez sem jó mert főzni is alig tudok, általában akkor kell csinálnom mikor hazaér a párom.
2014. okt. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Még ekkora volt én is vittem pihenőszékben magammal, mikor rájött h megtudja fogni a lelógó játékokat már nagyon élvezte.
2014. okt. 14. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy rossz anyuka :) , ugyanigy ereztem anno... de igy utolag rajottem, h nagyon nem tudsz mit jatszani vele, setljatok kint , legyen levegot, szeretgesd, ahogy maikor jolisek, nem kell ragorcsolni, ahogy jolesik :))) amiota nagy a kisfiam es latom a tobbgyerekes csaladokat, amiota ugymond nem vagyon ragorcsolve a temara latom, mennyire egyszeru.(igy utolag :) ) az en elvem a mai napig(nem eszt akarok osztani) ha en, az anya jol vagyok akkor a picin is jol van, meg egy 3 honapos csecsemovel nagyon nem tudsz sokat jataszni, amit leirtal boven eleg , amugy is ott van veled allandoan, ha ramosolyogsz es dumalsz hozza fozes kozben neki az is orom :)
2014. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyugi, nem vagy rossz anyuka :) , ugyanigy ereztem anno... de igy utolag rajottem, h nagyon nem tudsz mit jatszani vele, setljatok kint , legyen levegot, szeretgesd, ahogy maikor jolisek, nem kell ragorcsolni, ahogy jolesik :))) amiota nagy a kisfiam es latom a tobbgyerekes csaladokat, amiota ugymond nem vagyon ragorcsolve a temara latom, mennyire egyszeru.(igy utolag :) ) az en elvem
2014. okt. 14. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
bocsi nem tudom mi tortent, h ketszer ment el a levelem.... ????
2014. okt. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hát koszi, remélem később könnyebb lesz lekötni a figyelmét.
2014. okt. 14. 15:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Én szoktam vele "beszélgetni". Mondókákat mondok vagy éneklek neki miközben csinálom a dolgom. Meg én játszottam vele mindennel, ami nagyobbaknak való azzal is. A legjobban a Duplo jött be. Építettem neki mindenfélét és azon tanult meg fogni, állandóan próbálgatott elérni valamit. Meg simán kirakóztam is, szívesen nézegette hogy alakul a kép, aztán amikor nagyobb lett, ő is rakosgatta. Meg néztem vele alvás előtt egy diafilmet is. A kezemben volt, nézte a színes képeket és közben felolvastam neki.
2014. okt. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Örülj hogy el van egyedül is s nem ölben kell lennie állandóan.Azért ha pityereg vedd ki szeretgesd meg és utána csináld a dolgod.3 hósan az enyém is elvolt most 7 hónapos s kezdi feladni a leckét :D
2014. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok :). Engem is fáraszt az örökös gagyogás, és ráadásul unalmasnak érzem magam. Valóban keveset tudnak még. Leginkább pelenkázás közben beszélgetünk, tornázunk, azaz játszunk.

Nekem kislányom van, és Ő szépen el van magában is. Lógatott játékok vannak felette, azoknak magyaráz, fogja és rángatja őket. Izeg, mozog, látszólag nagyon jól el van. Én is két lábon járó cumisüvegnek érzem magam. :)

Most megyünk végre babausziba, és baba masszázsra. Mániám a mozgásfejlesztés, főleg mer 9 hétig volt a picin terpesz.

2014. okt. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!