Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lesz valami baja?

Lesz valami baja?

Figyelt kérdés
Kisbabám egy hónappal előbb született. Vinnünk kell ez miatt Pestre pénteken. Nem gond hogy még 2hetes sem lesz amikor visszük? Kb.60kmre vagyunk pesttől
2014. okt. 14. 16:23
 1/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam születése után anyósomékhoz költöztünk 2 hétre, mert akkor adták át az új lakásunkat. Ő Pesttől 170 km-re laknak. A kórházból egyenesen odamentünk, majd 1 hét múlva a varratszedés miatt újból megtettük az oda-visszautat, és 1 hét múlva végleg fel is költöztünk. Úgyhogy a fiam újszülött korában legalább 3x tette meg azt a 170 km-es távot. Végigaludta az egészet. Ha kellett, megálltunk, megszoptattam, de minden rendben ment. Ne aggódj! Legyen jó kényelmes hordozója!
2014. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy megértelek. Én is nagyon paráztam, de nem volt gond.
2014. okt. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál. Csak azért parázok ennyire mert ugye csak kórházba megyünk és nehogy elkapjon valamit. Mert nem időpontra hívtak hanem mondták hogy 8-12ig menjünk meg készüljünk mert sokat kell várni majd
2014. okt. 14. 16:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem a fejlődésneurológiára kell hoznotok a Margit kórházba?

Mert oda nekünk is kellett mennünk 2 hetesen, meg vittük a varratszedésre is magunkkal a nőgyógyászhoz.

Nem volt semmi gond, a M. kórházban van szopi helyiség is (mi ott töltöttük az idő nagy részét). Ugyan sokan voltak, de nem kellett nagyon sokat várni, és csupa kisbaba volt, szóval nem volt vészes.

2014. okt. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De igen oda kell vinnünk.
2014. okt. 14. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!