Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egyszer hasra fordult...

Ha egyszer hasra fordult földön és egyszer az ágyban a matracán hátra, de azót se semmi, akkor ez minek minősül?

Figyelt kérdés
szóval elmonhatom, vagy nem mondhatom még el biztosan, hogy fordult?
2014. okt. 14. 18:57
 1/5 A kérdező kommentje:

vagy másnak tapasztalatok?

amikor először fordult utána már napi programja volt?

2014. okt. 14. 19:06
 2/5 anonim ***** válasza:

Igen bemutatta ès napra rà nem hogy napi de perces programmà vàlt...jelenleg alig tudom a hàtàn tartani...

Èn màr akkor jelentetem ki hogy hasrafordul mikor màr tènyleg napi szinten sokszor előfordult.

2014. okt. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a státuszra pont megcsinálta egyszer-egyszer. Azután elutaztunk és a két hét nyaralás végére össze vissza forgott kúszott a matracon, a földön. Akkor volt 6,5 hónapos. Én bemondtam 6 hónapos korában, hogy igen, már forog, de nem tudtam mi következik kicsit később. :)
2014. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

valőszínű a babámnál még nem rögzült a fordulások hogyansága

2014. okt. 14. 21:30
 5/5 anonim ***** válasza:

Fiam volt ilyen, memutatta egyszer, hogy nini én ezt is tudom és kész, hetek múlva ismétele meg újra:)

Lányom pedig csak csinálta csinálta, egyre jobban és egyre többet:)

Egyébként én a babanaplóba azokat a napkat vezettem fel a fiamnál amikor már másodzor is megcsinálta, akkor már csak nem véletlen volt:)

2014. okt. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!