Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 4 hónapos baba mennyi idő...

Egy 4 hónapos baba mennyi idő után fárad el két etetés között?

Figyelt kérdés
Most lesz 4 hónapos a babám, és 1 - 1,5 óra után elfárad a játékba. Pihennie kell. Fáradékony lenne?
2014. okt. 14. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

nekik ennyit kell aludni(hanem még többet), ez a norma


összesen napi 15 óra az már jó

2014. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
enyém jövő héten lesz 4 hós, 4X20 percet alszik. 10-kor alszik este és 3X ébred.
2014. okt. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
nekem is általában 1,5 - 2 óra után elfárad, nyűgös lesz a 4,5 hónapos fiam, ez tök normális, ne aggódj :)
2014. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez baba függő. Az én fiam 4 hónaposan alig akart aludni nappal, most 9 hónaposan már igényli a napi kétszeri alvást.
2014. okt. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3 és fél hónaposak vagyunk és 2 órát bír ki, utána már nyűgös nagyon, és igényli az alvást. Amikor még többet van fent, akkor már iszonyatosan nyűgös, olyankor már én is kivagyok, annyira nem bírok vele, már semmi nem jó, csak sír és nehezen alszik el
2014. okt. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az enyém 3 alvás között is simán ébren van végig, de a nagyobbik gyermekem ugyanígy volt, így nem újdonság. Mások szerint ez a furcsa, mert az ő babájuk minden etetés között alszik valamennyit.
2014. okt. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Kevésnek tűnt az "tanulási" szakasz :)
2014. okt. 15. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!