Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám már evett almát,...

A babám már evett almát, barackot. Most szeretnék neki krumplit adni neki, csak nem tudom, hogy magában (mivel még új ) vagy almával keverve adjam?

Figyelt kérdés
2014. okt. 15. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én előbb répát adtam, mert az édesebb, utána krumplit répával. Szerette :)
2014. okt. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Almával add, magában borzasztó ízű és állagú.
2014. okt. 15. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi, És az nem gond ,hogy még nem evett krumlit? adhatom egyből keverve? A répára is gondoltam,azt is tisztán adjam?
2014. okt. 15. 09:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én anyatejjel kevertem, megette. De ha evett már almát és barackot akkor azokkal is adhatod, ha allergiás akkor már tudni fogod hogy a krumplira ( :) ilyenről még nem hallottam)
2014. okt. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2014. okt. 15. 09:31
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1. vagyok, én tisztán adtam neki a répát, nagyon megszerette, jól ette, csak kicsit sokat adtam belőle, és narancssárga lett az orra :) Persze megijedtünk, de a doki szerint ez nem probléma. Miután krumplival adtam, és nem olyan sokat, elmúlt. A másik, ami riadalmat okozott, az a cékla volt, ezt már krumplival keverve adtam, attól meg pirosat pisilt...
2014. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én almával kezdtem a hozzátáplálást, nem szerette. Próbáltam a sütőtököt, ez nagy kedvenc volt, így a soron következő zöldségbe, ami a krumpli volt, mindig kevertem neki egy kis sütőtököt is, így boldogan megette. Magában nem ízlett neki, de nem is csodálom, sótlanul, tej, vaj nélkül szerintem sem finom a krumplipüré:)


Répát is tehetsz bele, a babák azt is szeretik, mert szintén édes.

2014. okt. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Sokat segítettetek!
2014. okt. 15. 11:06
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

azért mindig csak 1 új ízt adsz neki, hogy tudd, ha gond van akkor mi okozza. ha belekevered egy másik ételbe vagy 10 ízt főzöl össze, akkor is 1 új íz van, így tudni fogod, hogy melyik az.

tehát keverheted és ez mindenre igaz. 2 ismert íz kombinációja nem okozhat allergiát, az ételek önmagukban teszik ezt, nem mással :)

persze jóízlés határán belül kell ezt tenni, mert ha valami gyomorforgatót kutyulsz ki akkor nyilván gyomorrontása lehet, de feltételezem ez nem opció :D

2014. okt. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!