Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 és fél hónapos babánál...

3 és fél hónapos babánál mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
14 hetes a kislányom, alapvetően nyugodt, barátságos, mosolygós baba. Szoktunk néha pár órára átmenni a szüleimhez, tegnap is voltunk. Eddig teljesen nyugodtan elvolt a szüleimnél, tegnap viszont mindentől sírt, olyan volt, mintha kényeskedne. Szombaton pár órára otthagytam a szüleimnél, muszáj volt elintéznem pár dolgot és nem akartam magammal hurcolni mindenhova. Amikor elmentem, még aludt a kislányom, szüleim mesélték, hogy amikor felébredt, akkor 2 órán keresztül vigasztalhatatlanul sírt. Mitől lehet ez? Kezdi már érezni, hogy én vagyok az anyukája és hiányol? Első babám és tapasztalatlan vagyok még ezekben a dolgokban... :)

2014. okt. 15. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Persze, hogy te kellesz neki, ez teljesen normális reakció, ilyen idősen a lányom még az apukájával sem volt el 10 percre sem. Én viszem magammal mindenhova még most is, 9 hónaposan. Kocsiba vagy kendőbe.
2014. okt. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem is az anyukáját hiányolja :) Szombaton ott volt nélküled, és most megijedt, hogy megint ott kell maradnia, azért lehetett nyűgös.
2014. okt. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem front voltvan és azért IS csinálta ezt. Meg persze keresett is biztos.


Az enyém teljesen hektikus volt két napig. Már fél éves, egyáltalán nem sírós, nem nyűgösködő tipusú baba és mellette is voltam, de mégis.

2014. okt. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2014. okt. 15. 11:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is anyukája kell neki. Az én kislányom is 3,5 hónapos és ugyanezek a tünetei vagy két hete. Ne aggódj, majd lassan múlik ez :)
2014. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Front volt, az en kethpnaposon is sirt ket napig, pedig vele voltam;-).

Semmi gondja nem lesz ha neha magara hagyod, a szeparacios felelem kesobb alakul ki, mikor nem leez el nelkuled egy percet sem:-)!

Kedves elso, en ertem, h ez neked igy jo, de ne nevezd teljesen normalisnak ha a bana nincs el tiz percet a sajat apukajaval. Az en kethonaposom orakon at lazan elvan apaval, a mamaval, vigyorog, gogicsel nekik, szerintem az gond ha nem tudnek tole a boltba se leugrani, vagy furdeni egyet.

2014. okt. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Persze, tudom, hogy nem lesz semmi baja, nem idegeneknél hagyom. :) Csak olyan fura, hogy nemrég még olyan pici volt, most meg már nyiladozik a kis értelme. :)
2014. okt. 15. 11:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan hiányolt, de meg kell szokja szerintem. Nálunk minden héten egy nap apás nap, amikor anya dolgozik (10-11 órát), egész nap együtt vannak, jól elvannak, játszanak, eteti,alszanak. Én úgy gondolom, hogy mindenkinek jobb ha nem csak az anyukájával van el a gyerek. 3 hónapos a cseppem.
2014. okt. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ha aludt akkor mikor otthagytad akkor ne csodákozz,hogy mikor felébredt sírt!

Azt se tudta hol van meg hogy annya hova tünt!Jó nyílván másképp nemtudtad megoldani de most gondolj bele te este elalszol az ágyikódban és éjjel arra kelsz,hogy ágyastól kint vagy a garázsban és a szomszéd vigyorog rád!!Na ettől te is bepánikolnál nem?,Hát még egy ilyen pici baba!

De azt kell mondjam:muszály megszokniuk a pici babáknak is,hogy nem 0-24-ben van anya!!

2014. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!