Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák, mennyit van...

Kedves Anyukák, mennyit van naponta kézben babátok?

Figyelt kérdés

Mi 8 hósak vagyunk, a babám egész nap a karomban akar lenni...Pár hete kezdte ezt...

A ti babáitok mit csinál egész nap? Nem uncsizik? Mivel kötitek le?


2014. okt. 15. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
45%

8 hónaposan már nem volt a kezemben, csak amíg etettem, tisztába raktam. Vagy este a fürdetésnél. Elvolt a játékaival. Akkor sem vettem fel, ha hisztizett. Elég hamar leszokott arról, hogy csak akkor legyen el, ha felvettem.

A tied most jött rá, hogy van saját akarata és azt akarja érvényesíteni. Ha ráhagyod, ebből később állandó hiszti lesz.

2014. okt. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem sokat. Kúszott, jött ment, felfedezte a világot, nem kellett lekötni, lekötötte ő saját magát. Viszont lehet, hogy nálatok most van a szeparációs szorongás, azért csinálja. Nálunk ez csak nagyon enyhén volt meg, szinte meg sem éreztük.
2014. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8 hósan volt egy időszak, amikor nem lehetett nélkülem, mert megőrült tőle. Csatosban hordoztam otthon is, sokat aludt, és megnyugodott tőle. Most 11 hós, már csak néha jön oda hozzám, ha épp fel akar töltődni, egyébként egész nap eljátszik. Este még megölelem picit, mielőtt alszik, de amúgy nem akar kézben lenni. Felfedez.
2014. okt. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor hagyjam, hagy játsszon a játékaival??

Sokat nyíg, ha nem veszem fel....

Igen, én is erre gondoltam, hogy elkezdődött nála a szeparációs dolog....

2014. okt. 15. 15:41
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hós kb a nap 70%ban elvan gyedül meg mászik utánam.Állandóan kéreckdne fel de inkább én ülök le hozzá játszani ha nagyon nyüszi.Szerencsére ritka
2014. okt. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!