Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most akkor mennyi Vigantolt...

Most akkor mennyi Vigantolt kell adni a babának?

Figyelt kérdés
Meg vagyok róla győződve, hogy anno a védőnő nekem napi 1 cseppet mondott. Viszont mindenhol 2 cseppet olvasok. 6 hónapos a fiam. Ti mennyit adtok?
2014. okt. 17. 10:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Napi 1 cseppet mondott nekünk is az orvos (a betegtájékoztatóban is ez szerepel, 2 cseppet a koraszülött babáknak ír).
2014. okt. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nekem is napi egy cseppet mondtak.
2014. okt. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én is megzavarodtam az itt-ott olvasottaktól, tegnap a doktor néni 1 cseppet mondott.
2014. okt. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Napi egy cseppet mondott nekem is annak idején a védőnő. De azóta nagyon sok helyen azt olvastam és hallottam (megbízható forrásokból is), hogy a napi egy csepp kevés, napi 2-3 csepp javasolt, és nem csak 2 éves korig, hanem még felnőtt korban sem árt szedni. Azóta a gyerekeimnek napi 2 cseppet adok a téli időszakban, nyáron szünetet tartunk, akkor úgyis sokat vannak a napon.
2014. okt. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Napi egy csepp!
2014. okt. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Szerintem akkor maradunk az 1 cseppnél.
2014. okt. 17. 11:04
 7/13 anonim ***** válasza:
És ti hogy szoktátok azt az 1 cseppet beadni neki, mert irtó rossz a cseppentője. Egy fél élet mire kicseppen az az 1 csepp. :) Addig nem tarthatom a szája felett. :)
2014. okt. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én az üvegből cseppentem neki a szájába. Kocogtatom közben az üveg alját, akkor hamarabb jön. Meg a fiam addig tátja a száját, amíg bele nem megy a csepp :-)
2014. okt. 17. 11:20
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a dokit kérdezd meg. Nekünk napi 2*1 csepp van. Pedig nem koraszülött, 39+6 napon szültem.
2014. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Napi egy csepp, viszont volt amikor a nekünk 2 is ment véletlenül, erre azt mondta a védmő, hogy nem baj, mert valszeg fel fogják emelni 2-re. Én azóta hol egyet, hol két cseppet adok neki.
2014. okt. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!