Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4és fél hónapos baba 11 kg és...

4és fél hónapos baba 11 kg és 69 cm. Mitől hizhat annyira? Szopik.

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Én pajzsmirigy-problémára vagy növekedési hormon-problémára gondolnék.

Semmikép se hagyjátok annyiban, ez mozgásszervi, és szívproblémákhoz is vezethet!

2014. okt. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mennyit eszik?

Mert az én lányom 3 hónapos lesz és 180 körül eszik már egy hónapja és 5800 gramm. Eléggé elképedt a dokinő mikor nézte, de nem mondta, hogy baj, végül is egészséges. 2900-zal született.

A babád nagy súllyal született? De amúgy azt mondták nekem is, hogy majd beáll az egyensúly, ha amúgy nincs baja és jókedvű :)

2014. okt. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
milzen mozgásszervi probléma lehet pontosan.
2014. okt. 17. 13:04
 4/9 A kérdező kommentje:
42öö született nagyon kis mosolygós kacagós babuka
2014. okt. 17. 13:06
 5/9 anonim ***** válasza:

1 eves korara kellene 3*ni a sulyat.

Jo lenne megnezetni a hormonszintjet,mert lehet a pajzsmiriggyel gond van.

A tudoszovetek sem tudnak alkalmazkodni egykonnyen a gyorsan novekvo sulyhoz es novekedeshez.

2014. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Vmi komolynak tuno betegseg all a hatterben, abnormalis ez a suly ennyi idosen, mindenkeppen vizsgaltassatok ki!
2014. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 p.csabesz ***** válasza:

Nagyon osztják itt az észt, pedig semmit nem tudunk a szülők, nagyszülők alkatáról (pl.).


Gondolom kisfiú. Ha igen, ne aggódj!

Nem mondom, hogy megszokott, de nem ritka.

Főleg, hogy anyatejes.


Ha kiscsajszi, akkor se aggódj, de érdemes a gyerekorvossal konzultálni. Kizárólag a táplálkozási tanácsadás miatt.

Nem egy gyereket láttam 4-5hónaposan 10-11kg-mal, de a másik végletből is 5évesen 13kg.

Mégis mind egészséges volt.

2014. okt. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
kisfiu és a gyerekorvos sem küld még sehová
2014. okt. 18. 09:48
 9/9 p.csabesz ***** válasza:

Nem is kell. 2hónap múlva el kezd csökkenni súlytöbblet. Olyan is lesz, hogy 1dkg-ot nem hízik. Ahogy elkezd forogni, stb.


Ne aggódj!!

2014. okt. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!