Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pempers vagy Libero? Melyik a...

Pempers vagy Libero? Melyik a jobb? Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
Esetleg valamilyen egyéb márka? Köszönöm előre is! 37hkm
2014. okt. 17. 13:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
DM Babylove. Árban is és minőségben is nagyon jó.
2014. okt. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kinek mi. nekem a pampers. puhább, selymesebb, tapintásra is kellemesebb, mint a Libero, jól illeszkedik és nagyon jó nedvszívó.
2014. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Margit84 ***** válasza:
2014. okt. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pampers pelusból mindig kifolyik a kaki. A Libero jobb egy fokkal. Most vettem a Pennyben pelust, hogy abból kifolyik-e és nem! Pedig alapból én is a drágább pelusokat vettem, hogy biztos az a legjobb, de nem!
2014. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

a babylove a kettő ötvözete, de nem illatosított.

Gumis hátul, mint a libero és elől is, mint a pampers, nem is vastag. Mi a pamperset és a liberot is kipróbáltuk, liberóból sajnos kifolyt minden második, a pampers nagyon jó, de drága, úgyhogy a Dm-es babylove maradt. Kuponokkal kb 35-40Ft/db a 4-es méretű is még.

2014. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nálunk a Pampers vált be. A sógornőmék is azt használnak.
2014. okt. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Ki kell próbálni majd. Nem minden babának jó ugyanaz a márka.

Lányomnak a Pampers egy ideig tökéletesen bevált, aztán egyszercsak már nem. Ekkortól kipróbáltunk mindenféle pelust, és a DM saját márkás vált be.

2014. okt. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Margit84 ***** válasza:

Linkelek még egy tesztet, hátha hasznos...


[link]


személyes tapasztalatom nincs, mert még várom az első babát. Csak mostanában foglalkoztam ezzel én is, hogy milyet is vegyek majd elsőre pelenkából :)

2014. okt. 17. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekunk az Auchanban vasarolhato Sleepy marka lett a legjobb. Vekony mint a Pampers es meg nem azott at. Es az a jo hogy nem kell egyszerre 84 darabost venni, mert 27-33 darabos egy csomag merettol fuggoen itt is, es csomagja 900 ft korul van.
2014. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az én fiamra a Pampers nagyon keskeny volt.

Libero-t használtunk, mikor elindult onnantó pedig dm Babylove-t.

2014. okt. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!