Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Has fájos a kislányom eddig...

Amanda2014 kérdése:

Has fájos a kislányom eddig napi 1 szer kakilt ma pedig 3 szor hogy ez most egésseges e neki?

Figyelt kérdés
2014. okt. 17. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
mennyi idős?pár hetes-hónapos?anyatejes? mert akkor normális...
2014. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
7 hetes és tápszeres beba tápszert kap
2014. okt. 17. 20:55
 3/6 anonim ***** válasza:
ilyen piciknél normális tápszeresen is :) én fiam is többször kakilt egy nap annyi idősen, most fél éves és 2-szer minimum kakil most is... akkor lenne baj, ha ahogy eszik szinte azonnal "víz" formájában jönne is ki belőle... az a hasmenés... szóval ne izgulj, minden rendben :)
2014. okt. 17. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké köszi
2014. okt. 17. 21:20
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is hasfájós volt és kb. 6 hetesen egyik nap 4-szer volt széklete(amúgy csak egyszer volt egy nap és nem mindig könnyen, sokszor nyomott, de semmi), én is megijedtem, hogy ilyen sokszor, mi lehet a baj. Utána elmúlt a hasfájós időszak. Nem tudom, hogy van-e összefüggés, de én arra gyanakodtam, hogy akkor állt be neki a gyomorműködés, emésztés stb...Kitisztult! :) Remélem nálatok is ez lesz!
2014. okt. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én is erre gyanakszom de félek mert az elö gyerekem és tapasztalatlan vagyok még
2014. okt. 17. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!