Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem akar enni mit tegyek?

Nem akar enni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7 honapos 1 honapja minden nap probalok neki gyümit es zöldseget adni de nem kell neki semmi. Kiköpi es sir. Csak a tejpepet eszi meg par kanallal. Se üveges bebietelt nem eszik se sima krumplit se fött pepes repat semmit csak anyatejet akar jart valaki igy? Mit lehet tenni? Ez nem baj hogy meg nem kap mast?
2014. okt. 19. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy tipp: próbáld meg a zöldség püréket egy kis vajjal (Rama) kikeverni, kisfiam csak úgy ette meg egy időben. A gyümölcsökhöz pedig keverj kekszet vagy tejpépet. Én egy időben tejpéppel turbóztam fel a gyümölcs püréket, nagyon szerette a kisfiam.
2014. okt. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jo ötlet köszi!tehat lereszelem az almat pl.es belekeverem a tejpepbe.de nem lesz ettöl hasmenese?
2014. okt. 19. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lesz hasmenése,nyugi. Ismerős ízekkel célszerű keverni az első ételeket. Pl.ha főzöl krumplit és répát belefejhetsz anyatejet

Higíthatod azzal.

2014. okt. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de akkor a gyümölcsöt is belekeverhetem a tejpepbe?
2014. okt. 19. 21:11
 5/5 anonim ***** válasza:
én így etetem a fiam. barack püré + tejpép (eleinte sinemil most épp sinlac van itthon). imádja, nagyon sokat eszik belőle (180 grammokat).
2014. okt. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!