Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hason legyen sokat. Hogyan...

Hason legyen sokat. Hogyan kivitelezzem, ha egyszerűen kijön a gyerkőcből a tej egy része? Másnál is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés

5 hónapos a kisfiunk,sokat lenne hason,de egyszerűen mindig,még következő etetés előtt is jön vissza tej.Elég sokat büfiztetem,van a játszószőnyegen lepedő,alatta pléd,hogy ne legyen annyira kemény és a lepedő felfogja a "büfiket". Viszont így 2-5 percenként törölgetni kell a száját,lepedőt stb intézni,mert megint ott a baj :-(

Persze,átfordulni még nem tud,keze-lába jár,szinte repülne.Sajnálom,hogy ennyi vissza jön.(lefejt tejet sűrítem,azóta jobb kicsivel)Mi rá a megoldás,ha van egyáltalán?



2014. okt. 20. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

nekem nagyon bukós a fiam, ugyanez van, ha hasra rakom.

viszont mivel utál háton lenni, ezért egyszerűen bele kellett törődnöm, hogy pár percenként rohangálok a játszószőnyeghez törölgetni a bukását :( szerintem nincs rá megoldás, én még nem találtam. vagy ha van akkor engem is érdekel :-D

2014. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, nekem újszülött kora óta hason van a fiam, mert így nem fájt a hasa és kijött a büfi, a puki és fejlődött a mozgása. Ez etetésenként 2-3db kistörölköző/texlipelusba kerül, de azt mondta az orvos, hogy ameddig szépen fejlődik, nő, addig ez nem gond.

Most 7 hónapos, már csak kétszer eszik tápszert, de néha bukik eg yki sfőzeléket is, de már nem annyit.

Nekem az valamennyit segít, hogy cumit adok neki időnként, akkor jobban vissza tudja nyelni ami a büfivel feljön, de ha úgy érzi, hogy sok, akkor így is kiköpi.

2014. okt. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Akkor bele törődök,csak az a baj,hogy így nem tudom,hogy fog egy hónapon belül oda-vissza forogni.. :-(

Fogyni nem fogy,hála Istennek,jó húsban van a drága!

2014. okt. 20. 10:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Az enyém akkor indult be, amikor nagy 180*200-as szivacson volt a földön, én meg puzzleztam a végében és ő meg össze vissza forgott egy hét múlva mögöttem egyszercsak. Fél éves kora után 1 héttel volt csak az oda-vissza, pedig mindig hason tartottam.
2014. okt. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!