Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek már megjött a szülés...

Akinek már megjött a szülés óta? Fájt a hasad az első menzesznél is már?

Figyelt kérdés
Fájt a hasad az első menzesznél is már? Azt tudom, hogy ilyenkor ömlik és ez természetes, de nekem pl. egyáltalán nem fáj a hasam. Lehet, hogy így marad? Jó lenne.. :)

2014. okt. 20. 15:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Anyukám azt mesélte, hogy szülés óta neki nemigen fájt a mensi. Nekem igen, pont olyan volt, mint előtte. Egyéni kérdés lehet ez is :) Reméljük, neked kisebb lesz a szenvedés ezentúl! :)
2014. okt. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem szülés előtt sose fájt, azóta a második napot csak fájdalomcsillapítóval élem túl. De azóta félidőben is mindig rohadtul fáj.
2014. okt. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fájdalom némileg csökkent, vizont tényleg elképesztő mennyiség távozott az első néhány alkalommal.
2014. okt. 20. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De már az első mensi is? Mert ez nekem szülés után az első és lehet csak azért nem fáj, mert még az első. Lehet, hogy a 2. már fog. Nem tudom. :) Remélem nem, mert ég és föld így menstruálni, mint ha görcsöl az ember..
2014. okt. 20. 15:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, nekem szülés előtt nagyon fájt a hasam mikor megjött, görcsöltem is rendesen, az első két nap úgy éreztem magam, mint akit agyon vertek. Hál istennek szülés óta észre sem veszem, hogy megjön. Márciusban szültem, július óta menstruálok, és ég és föld a különbség. Én észre sem veszem most mikor fog megjönni, egyszer csak ott van, és az első sem volt vészes. Ugyanannyira véreztem, mint szülés előtt. Remélem így is marad :-)
2014. okt. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem eddig kétszer jött meg szülés után, 7 hónapra elöször majd rá 28 napra másodszor. Egyeltalán nem görcsöltem kicsit sem, pedig előtte csak gyógyszerrel éltem túl az első napokat. Mennyiségileg sem lett több, sőt most nem véreztem annyira mint szülés előtt. Nagyon remelem hogy így marad :-)
2014. okt. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az első 1-2 mensinél csak minimálisan szúrt a hasam, nem görcsölt. Utána ez megváltozott, első nap gyógyszert kell bevennem :(
2014. okt. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én kamasz koromban nagyon megszenvedtem mindig a menstruációkat, utána hosszú évekig gyógyszert szedtem, pont ezért, szülés után 3 hónappal jött meg először a menstruációm és azóta is rendszeresen (pedig szoptattam).

Én szörnyű rosszul voltam, kb. mint a terhességi rosszullétek. Hánytam, fájt a fejem, görcsölt a hasam.

Nagyon meg volt, de ugyanúgy, mint korábban a gyógyszer előtt, szóval nem "ömlött" jobban. :)

2017. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!