Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nagyon sír a babakocsib...

Akinek nagyon sír a babakocsiban a babája hogyan levegőzteti?

Figyelt kérdés
Még pici, méhen belüli kényszertartás miatt ferde nyakkal született, amit erősítenünk kell még, így kenguruba nem szeretném tenni, csak majd ha jól tudja tartani a fejecskéjét. Egyébként eddig nem sírt, kb. egy hete kezdte, de annyira, hogy nem lehet vele sétálni :(. Most 10 hetes.
2014. okt. 20. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hasra fektetni a kocsiban.
2014. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kilát a babakocsiból? Nálunk mindig az volt a probléma, amint kilátott imádta, mert tudott nézelődni.
2014. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Az enyém is folyton sírt. Rugalmas hordozókendőt használtunk (ebben nem csak függőlegesen, de vízszintesen is hordozhatod), nem káros!! Abban sosem sírt nekem, és sétálni is egyszerűbb volt, mint babakocsival.
2014. okt. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

és ha kiveszed séta közben őt sétálsz vele egy pár métert úgy hogy vállra veszed, hogy megnyugodjon, és visszateszed, az nem működik?

az enyém is mindig sírt és olyankor gőzerővel rohantunk haza. Aztán egyszer megelégeltem (pont 10. hét körül) és vállra vettem, legyőzve a buszkeségemet, úgy sétáltunk 100 métert, aztán visszatettem, és csodák csodája elaludt a kocsiban, úgy lenyugodott. Azóta valahányszor elindulok, 10 perc alatt elalszik. Pár hete ez elképzelhetetlen lett volna, annyira utálta a kocsit.

2014. okt. 20. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! :) A hasratételt nem mertem megpróbálni, mert amúgy is utál hason lenni és sír nagyon ha úgy van (de muszáj neki a nyaka miatt), de lehet megpróbálom, hogy hátha a kocsiban bejön neki.

Ha jó idő van le szoktam hajtani a kocsinak azt a lehajthatós részét (tényleg annak mi a neve??) így valamennyire kilát szerintem, de mózeskosaras a kocsi, így szerintem lehet hogy az a baj, mit lehet csinálni, hogy jobban kilásson?

Rugalmas hordozóból milyet javasolsz kedves hármas válaszoló?

Négyes válaszoló, köszönöm szépen az ötletet, kipróbáltam már kínomban, hogy kivegyem annyira üvöltött szegénykém, ha kiveszem nekem is elhallgat, de sajnos újra ordítani kezd amint a kocsi felé közelítek vele :(... Igaz, én nem sétáltam vele úgy, hanem csak a kocsi mellett álltunk és úgy próbáltam nyugtatni, majd kipróbálom azt is.

Köszi még egyszer mindenkinek!

2014. okt. 20. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Én vettem egy hiper-szuper kocsit, amit a 4 hónapos lányom kb. 5 órát használt eddig. Liliputi csatosban sétálunk 2 hetes kora óta, különben ordít akármit csinálok. (ortopéd orvos látta, még meg is dicsért, h milyen jó cucc. csak mielőtt kikapok...)
2014. okt. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
még 1: ha a ferde nyak a c tartást jelenti->rendszeresen hordom vele dévényre.
2014. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Na, nálunk is ez volt. Leírom nálunk mi vált be. Akkor vittem levegőzni, ha tudtam, hogy álmos, hamarosan aludni fog. Persze még így sem maradt el, de apa felvette és így sétáltunk vele tovább, majd mikor elaludt(ez hamar megtörtént, mivel álmos volt és a levegő még jobban elnyomta) visszatette és sétáltunk tovább. Ez sokáig így ment, de a végén már nagyon untuk, hogy ha felébred, akkor azonnal ordít és élvezhetetlenné vált a séta. Jött a babahordozó, amiben nem rögtön ordított, egy darabig elvolt, de aztán sírt még fel nem vettük. Utána bent is megpróbáltam minél többször a hordozóba beletenni, hogy abból nézelődjön, beszéltem hozzá és teljesen hozzászokott. Most eljutottunk oda(kb. 1 hónapja), hogy ha fent van, akkor akár egy órás sétát is kibír és nézelődik. (3 és fél hónapos). Ja amikor elkezdett volna sírni, akkor megrázogattam mindig a kocsit óvatosan, ilyen oda-vissza hőcögtetéssel és megnyugodott. Van hogy így mentem vele még haza nem értünk, de bevált, mert amikor csak rázendített volna oda-vissza megrázogattam és abbahagyta. Mára újra élmény a séta! :)
2014. okt. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja kenguruban és kendőben ordít. :( Ugyanaz a helyzet vele, ha álmos, csak akkor tudom beletenni, mert szeret nézelődni és abban befelé néz és neki nem elég, hogy oldalra kitekintget.Lehet nálatok jó lesz, de szerintem neki is az a baja, hogy nézelődni szeretne.
2014. okt. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!