Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » ált napi 5ször "kellene"ennie...

ált napi 5ször "kellene"ennie a babának. Ebből nálunk egy hajnalra esik. Ettől lehet hasmenése?

Figyelt kérdés

azt olvastam az lenne a norma most, ami majd később is, reggeli, tízórai, ebéd, uzsonna, vacsora


ehhez képest ő kajcsis reggel 7-9 között, 11-13óra között, 14-16-között, 18-20 között, és hajnal 3 kor kb.


vagy ha tartanám a fix órákat, akkor még nappalba beférne az 5 étkezés, ha mondjuk kevesebbet adok enni, mert akkor hamarabb lenne éhes.


kb 7-kor, 10, 13, 16, 19 körül lenne ha tartanám.


csak nagyon megvagyok ijedve,a széklete egyre rosszabb. először csak kis zöldes volt, utána eyre több, most már csak zöld, és legutoljára már nagyon mély sötétzöld az egész pelus.


2014. okt. 20. 17:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Mekkora a baba?
2014. okt. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

írni akartam, csak útközben elfelejtettem.

lehet leépülök a gyed alatt...


5 hónapos, majdnem féléves, nem merek hozzátáplálni sem ez miatt, mi lenne még ha azzal is bekavarnék..

2014. okt. 20. 17:58
 3/8 A kérdező kommentje:

ittattam forralt vízzel, 5 ml-t bele préseltem, olyanokat fintorgott :D

és 20 perc múlva visszahányta.

2014. okt. 20. 18:05
 4/8 A kérdező kommentje:
*kiszáradás ellen gondoltam a vizet
2014. okt. 20. 18:05
 5/8 anonim ***** válasza:

Anyatejes vagy tápszeres, esetleg vegyes táplálású?


Az etetés időpontja nem valószínű, hogy hasmenést okoz.

A zöld kaka nagyon sok mindentől lehet, pl. attól is hogy jön a foga (a nyál irritálja, ettől zöldes).


Ha szoptatsz, akkor lehet olyan ételtől, amit te ettél.

Ha tápszer, akkor lehet tápszerváltástól például.


Mióta áll fenn ez az állapot? Mindig ilyen volt a széklete vagy néhány napja változott meg? Kíséri sírás, bányadtság stb.


Az én lányom tápszeres, de már kap valamennyi szilárdat is, kb ugyanúgy eszik időben, mint a tied, és nincs hasmenése. Amikor volt, akkor jól vissza lehetett követni vagy tápszerre, vagy a fogára.

2014. okt. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Pótlásos, hajnalban és reggel anyatej, ezen kívül az összes tápszer.

(érdekes, hogy amikor csak anyatejes volt, akkor is így volt. először "szép" sárga székletek, elkezdett zöldülni, ez rendszeressé vált, elkeztem tápszerezni, akkor megint szép sárga lett, szabályosan láttam, hogy az anyatejes rész elzöldíti. utána javarész tápszeres volt és most megint ugyanaz történt, mint anno anyatejnél.)


2 foga kijött már 4 hónaposan, motanában nem nyáladzik, nemhiszem hogy jönne.


viszont, köszi :) lehet akkor mert sóskafőzeléket ettem?akkor még megfigyeljem a köv napokat is inkább? holnap terveztem orvoshoz menni, de akkor még lehet jobban ki kellene tapasztalnom?


amúgy 1 hete van ez, és 2 hete volt oltáson.


bágyadtsá, sírás, láz nincs.

(habár amikor lázas hasmenéses volt, akkor is vigyori volt..nem is értette miért állok neki hajnalban felkeltve nyüstölni kúppal, meg hűtőfürdetni, csodálkozó szemekkel nézte végig, hogy ugyan ilyenkor mi ez a nagy cécó :)

2014. okt. 20. 18:26
 7/8 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy az látszik, amit te ettél! Érdemes vezetni étkezési naplót, különösen akkor, amikor már hozzá is táplálsz.
2014. okt. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

fogok !


köszi : )

2014. okt. 20. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!