Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen babamérlegetek van?...

Milyen babamérlegetek van? Hány gramm pontossággal mér? Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 20. 19:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem volt babamerleg, teljesen feleslegesnek tartottam - a vedonovel azonos velemenyunk volt. Csak kulonleges esetekben szukseges, pl koraszulotteknel, egyebkent semmi szukseg ra. Lehet menni hetente tanacsadasra, addig meg ha meg van a napi minimum 6 teli pelus, biztosan eleget eszik a baba
2014. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
22%
Jo, hat akkor vegyel, bar tok felesleges.
2014. okt. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
ezzel nem lettem okosabb.
2014. okt. 20. 19:42
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Momentumra volt, 10 gramm pontossaggal mért. Béreltük havi 1500 forintért. Jól jött, mert a fiam bakteriális fertőzés miatt aluszékony volt, és így tudtam ellenőrizni mennyit evett, hízott. Egyébként így egy héttel előbbkiderult a fertőzés, mert nekem feltűnt, hogy alig eszik, hízik, ugyanis ez volt az egyetlen tünete a betegségnek, nem volt láza, fájdalma.
2014. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
26%
az nagy baj, ha az előzőektől nem lettél okosabb. ;-) Miért kellene mérleg?
2014. okt. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
szeretnék venni mérleget, mert én jónak látom. A kérdésem nem arra vonatkozott hogy hasznos-e vagy sem a mérleg, hanem hogy milyen típusú mérleg vált be nektek.
2014. okt. 20. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk Brendonos van. Teljesen meg vagyunk vele elégedve.
2014. okt. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%
Sima konyhamérlegünk van/volt, ami 20kg-ig mér. A metro-ban vettük anno 5000ft-ért. Fejtem a tejet, így ez nélkül is tudtam mindig mennyit eszik, a növekedését pedig csak havonta mértem. Arra ez a mérleg így elég volt nekünk.
2014. okt. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Topcom Kidzz babamérlegünk van, 6 éve vettem 16-18000-ért. 5 gramm pontosságra mér.

Nekünk megérte beruházni rá. 1. babánk nagyon problémás volt, sokszor mértem, és nem csak a szoptatásos időszakban. 2. gyereknél alig-alig kellett, semmi gond nem volt vele. 3. babánk koraszülött lett, rengeteget használtuk.

2014. okt. 20. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Brendonos mérlegem van. Fiam 8 hónapos, a mai napig használom, igaz már 2 hetente egyszer mérem kb. vagy ritkábban.

Nekem jól jött a mérleg, mivel csak 2760 grammal született, így tudtam mérni szopik előtt és után a mérleget.

Most is jól jön, mivel szegény náthás és kevesebbet eszik, sajnos volt súlyveszteség is. Ha nincs mérlegem, ezt nem veszem észre, mivel a védőnőhöz már csak havi egyszer megyünk. Igaz, most 2 hetente járunk, mivel volt súlyveszteség és igen nehezen hízik, mivel elég válogatós a fiam, a hozzátáplálás nem megy olyan egyszerűen.

Egyébként szinte mindig hasonló súlyt mértem, mint a védőnő.

Ilyenünk van:

[link]

2014. okt. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!