Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy alszik a 2hónapos babád...

Hogy alszik a 2hónapos babád éjjel?

Figyelt kérdés
mikor fürdeted fekteted mennyit eszik, hányszor kel, ha kel éjjel mennyit eszik....stb, minden érdekelne, köszi
2014. okt. 21. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
anyatejes, furdes 20.30, utana vacsi es a szopi parnan bealszik. ejjel pontban 3.30kor meg egy eves, 6.00 korul kelés. a testsulya 10%at eszi neha meg annyit se, de hizik rendesen biztos zsiros a tejem. 5 kg. alkalmankent kb 70 mlt eszik, reggel tobbet ejjel kevesebbet. 6-7szer eszik egy nap.
2014. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6kor fürdés anyatejes eszik 120-200 között 7-8 között alszik hajnali 1-3 között kell bár inkáb fél 2 körül többségébe. Majd 6kor kell és eszik utána még alszik. Éjjel 100 alatt eszik van amikor csak 50mlt.A.
2014. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A kisfiam tápszeres. 7körül fürdés, azt kaja kb 120-150mlt eszik és legkésőbb 8kor már alszik. utána csak éjfél és 1óra között kel. eddig jó is, de után 2-3óránként kel, és minden kelésnél megeszik 120-150mlt. azt nem értem hogy ha először megeszi az adagját és alszik tőle 4-5órát akkor hajnalban ugyan ez az adag mért csak 2-3órára elég neki? vagy mit csináljak másképp hogy legalább egy ébredés ami általában 3kor szokott lenni ne legyen. eddig 2nap volt hogy fél 2körül utána csak 6kor kelt. valami ilyesmit szeretnék elérni nála. most ma pl (meg már többször is) próbáltam eltolni a fürdést de negyed 8kor már annyira nyűgös volt, hogy próbáltam csititgatni de csak annyit értem el egy elaludt, tehát fáradt estére már, így nem akarom erőltetni a későbbi fektetést. mit ajánlanátok? esetleg éjjel adjak neki teát? vagy mit? mert amúgy jó mert kel és eszik alszik.csak az a baj hogy sűrűn kel. köszi a segítséget.
2014. okt. 21. 21:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk éjjel keveset eszik napközben többet mint ami elő van írva neki. Nem parázok ha igy esik jól neki akkor egészségére. Te se tudsz mit csinálni hisz kicsi még úgy is ő alakítja a dolgokat majd elmúlik ez is légy türelmes. Ha nem fáj a hasa ás nyugodtan alszik akkor nincs baj. Kitartás második voltam :)
2014. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi :) nem idegesít, a hasa talán néha fáj, de inkább a kakilás megy nehezen, sűrűbb, antireflux tápszert kap. de ezen kivül nincs baj a pocijával.
2014. okt. 22. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!