Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van hipoallergén tejpép?...

Van hipoallergén tejpép? Melyik? Hol lehet venni?

Figyelt kérdés
A párom fehérje érzékeny, így jobb félni, mint megijedni alapon tápszerből is HA tápszert vettünk és tejpépből is ilyet keresnék.

2014. okt. 22. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
A Milumilnek van HA pépje, vaníliás 4 hós kortól. Nekünk a gyerekorvos írja fel, így 1200 Ft körül van az 500 gr-os kiszerelés.
2014. okt. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha tejfehérje érzékeny,akkor szerintem a ha tápszer sem jó,hanem a tejérzékenyeknek való pepti a jó és emellé a sinlac és sinemil,mint pép.

De igen,a Milumil-nek van Ha vaníliás pépje is.

2014. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A HA-tápszerek és tejpépek hidrolizált tejfehérjét tartalmaznak. Ez azt jelenti, hogy a tejfehérje alkotóelemeit kisebb részere bontják, így kisebb valószínűséggel váltanak ki allergiás reakciót. A bontott fehérjék okozották a HA-készítmények enyhén kesernyés ízét.


TEhát van benne fehérje,csak kicsit másképp. Én lányom peptit kapott,mert öcsém tejcukor érzékeny volt kicsinek.Ebben teljesen ki van véve mindenféle tejallergiás akármi.Laktóz és tejfehérje sincs benne ha jól tudom.

2014. okt. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!