Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a babakocsid huzatát...

Ha a babakocsid huzatát kimosod akkor összeesik és elveszti a tartását? Most vettem egy használt, de teljesen új állapotban lévő babakocsit Bergon Camarelo.

Figyelt kérdés
Nyilván csak kézzel mosnám ki óvatosan. De amúgy nem koszos nem foltos nincs szaga, csak félek hogy elveszti a tartását.

2014. okt. 22. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi is használt babakocsit vettünk, és kézzel kimostam, nem ment össze, nem vesztett a rugalmasságából, úgyhogy nem volt gond.
2014. okt. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én gépben mostam azokat a részeket, ahol nincs benne szivacs, vagy műanyag, a többit kézzel, semmi baja.
2014. okt. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én kézzel kimostam kis ecettel, mososzerrel 40 fokos vizben. nem lett semmi baja.
2014. okt. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is használtan vettem. Gépben mostam 40°C on. Semmi baja nem lett, olyan mintha új lenne.
2014. okt. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Új kocsit vettünk, de én is kimostam 40 fokon gépben a huzatokat és semmi baja nem lett. Nyugodtan mosd ki!
2014. okt. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Új kocsit kaptam, nem is olcsót, de mivel bababoltban álldogált jobbnak láttam kimosni. Semmi baja nem lett.
2014. okt. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!