Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Nektek is nyűgös ma...

Anyukák! Nektek is nyűgös ma a babátok?

Figyelt kérdés

4 hónapos a kislányom, gondolom ez a front megkavarta teljesen, sehol nem jó, semmi nem jó... :(

Ti ilyenkor mit szoktatok csinálni? Vagy egyszerűen csak túl kell élni az ilyen napokat?



2014. okt. 22. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Bár lányom már 2 éves,de ma még csak hisztizett eddig szinte.Szerintem sokat nem lehet tenni.Mi szakadó esőbe elmentünk bevásárolni.De közel a buszmegálló,szóval addig áztunk csak,amíg elértünk oda.
2014. okt. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom 8 hónapos, ma semmi sem jó neki, nincs el magában egy percre sem. Nagyon sokat nyöszörög, folyton rajtam lóg. Nagyon mit tenni nem tudok túl kell élni az ilyen napokat.
2014. okt. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor mi kivételek vagyunk. :) 1 éves. Eddig semmi "baja" remélem nem lessz később sem másképp.
2014. okt. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1 éves az enyém is, és mivel egész éjjel alig aludt, most kidőlt :) Egyelőre nem rosszabb, mint máskor:)


Igen, az ilyen napokat túl kell élni.

2014. okt. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
44%
4 hós az én kislányom is... Semmit nem lehet észrevenni rajta (bár itt Sopron környékén, amúgy is mindig fúj a szél). Átalussza az éjszakát, de a múlt éjjel volt egy 10 perces programunk, mert megijedt a dörgéstől és meg kellett nyugtatni.
2014. okt. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposak vagyunk, semmi baja ma eddig. Kopp-kopp Most is alszik úgy mint máskor, amúgy jókedvű, elvan. Nálunk a múlt héten volt egy ilyen napunk. Semmit nem tudsz csinálni. Túl kell élni. :( Kitartást! Gondolj arra, hogy holnap jobb lesz(én mindig ezt mondogatom) és próbálok higgadt maradni. Estére már van, hogy eltörik a mécses. :(
2014. okt. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm Nektek, reméljük holnap már jobb lesz. :)
2014. okt. 22. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!