Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neked vannak olyan anyuka...

Neked vannak olyan anyuka ismerőseid, akik túlszépítik az anyaságot?

Figyelt kérdés
2014. okt. 22. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Mindenki.

Amikor anya lettem, akkor tudtam meg, mennyi nehézsége is van az anyaságnak.

Erről valahogy mindenki elfelejt mesélni...

2014. okt. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
79%
olyan van, aki valami misszióként éli meg, a gyerekeit zseninek látja, értük mindent de magának (és főként a férjének) semmit. mondanám hogy én elfogadom ezt ha boldogok de sajnos nem azok :(
2014. okt. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van, igen. Engem az zavar, hogy mindig azt ecseteli, hogy ő milyen szuperanyu, szuperfeleség stb. Náluk minden tökéletes. Én szerintem meg ilyen nincs.
2014. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs.
2014. okt. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

múltkor egy nem anyuka barátnőm hozzám vágta, hogy ő rajtam keresztül látja, h az anyaság nemcsak fenékig tejfel.. hát mondom marhajó.. mert mindenki csak azt mutatja h milyen szuper és ő ezt el is hitte..

én meg elég carul éreztem magam emiatt :/

2014. okt. 22. 22:10
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy sztem szép, nagyon szép, de nagyon nagyon nehéz tud lenni.. vannak nehéz időszakok.. és nem tudom elképzelni h vki csak tökéletesnek érezze
2014. okt. 22. 22:12
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert mindenki csak a szépre emlékszik ,és a szépet meséli el.

Az én babám az első hónapot gyakorlatilag végigbömbölte, én már akkor azt mondta, hogy senki nem mondta, hogy ez ilyen rohadt nehéz lesz, de megoldódott az akkor még ismeretlen probléma, és azóta én is egy tündér babának látom, már el is felejtem, hogy milyen nehéz volt.

2014. okt. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen. Nem is sok anyuka ismerősöm van. Aki van, az mindig beszélt nekem a nehézségekről is, láttam, hogy iszonyat fáradtak, és mintha nem lennének boldogok, de nem értettem, hogy miért. Mióta anyuka vagyok már értem, hogy miért. Nagyon lefáraszt egy-egy nehezebb nap és olyankor olyan vagyok, mint egy élő hulla és mindent borúsan látok. Na, ha egy ilyen passzban fognak ki, akkor nehéz mindent pozitívan leírni, de ugyanakkor az ember fél elmondani is, mert rögtön rásütik, hogy rossz anya vagy nem szereti a gyerekét és stb... Így én csak a nagyon közeli ismerőseimnek merem elmondani úgy igazán, őszintén, hogy mit érzek. A tágabb nagy világnak csak úgy nagy vonalakban számolok be erről. De azét nehéz lenne csak áradozni, meg ömlengni, mikor nem csak ezt érzi az ember. Ne aggódj, én is megkaptam tegnap, hogy nem irigyelnek(akkor biztos látszódik, hogy nem könnyű)
2014. okt. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ennek az anyukának olvastam már régebben is a blogját, aki leírta a terhességét mindent.. Most videoblogol.

Pont gyakorin is láttam, hogy valaki kitette..


Annyira igaz amiket mond, nekem is pont így volt.


https://www.youtube.com/watch?v=XpOvizUAF7Y -én mindenkinek ajánlom, főleg akiknek újszülöptt babájuk van

2014. okt. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Van ilyen ismerősöm, de nem beszélek vele sokat. Jóval fiatalabb és gyakorlatilag mindenki a keze alá dolgozik, mindene meg van. Hát így azért könnyű, hogy babucit sétáltatni kell, de jajj mert mindjárt ennie kell a tejcikéből......falra mászom :D
2014. okt. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!