Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak, akiknek a ferje...

Anyukak, akiknek a ferje semmit nem segit a babazasban, pedig elötte megigerte, ti is ennyire csalodottak vagytok?

Figyelt kérdés
Ferjem kihuzza magat minden kemenyebb dologbol,pedig nem is ö tart el minket(mindent közösen fizetünk).Pl.7 hosom minden nap 6kor kel de a ferjem hetvegen mikor nem dolgozik akkor is 10ig alszik.Ha odaadom neki a gyereket akkor hagyja sirni es alszik tovabb.Amugy neha kicsit jatszik vele,de ennyi.En szoptatok kelek ejjel 100 szor altatok etetek hajnalban jatszok ö meg el tovabb mint regen fittneszterem stb.Nagyon csalodott vagyok.En is szeretnek egyszer hajnalban pihenni.Öt ez nem erdekli.
2014. okt. 23. 08:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Ezzel sajnos én is így vagyok :-(((


Minden nap alszik 10-ig, nem érdekli, hogy én a gyerekkel reggel óta parádézok. Minden este 3 -szor kel a kislányom, most 8 hónapos, egyszer sem kelt még fel hozzá. Talán eddig kétszer tette tisztába a 8 hónap alatt, fürdetni, öltöztetni, játszani soha. Ha van valami dolgom és megkérem, hogy vigyázzon rá, akkor leül mellé és nyomkodja az okostelefonját. A sírás nagyon idegesíti, egyszer sem nem vigasztalná meg a gyereket, inkább elvonul onnan. Ja és ő nem is dolgozik, én vezettem a háztartást is, bevásárolok, gondoskodom a babámról. Ő meg egész nap számítógépezik, internetezik, eszik. Még egy tányért se mosogatna el soha. :-(

2014. okt. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
#1 - megkérdezhetem, hogy ezek után mi tart mellette?
2014. okt. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Szegeny 1.valaszolo!Nalunk azert ennyire nem drasztikus a helyzet mert dolgozik es sokat vesz a gyereknek, meg este megfürdeti es napi 10 percet jatszik is vele.de ennyi.kedves 1.valszolo miert nem hagyod el a parod??
2014. okt. 23. 09:06
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! nagyon sajnállak titeket. Nekem csak sokat dolgozik és a hét egy részében nincs itthon. Azt hittem, h lesz vmi hogyan oszod be az idődet tanács, azért néztem be...
2014. okt. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
1. válaszoló vagyok. Sajnos nem tudom én magam se... :-(
2014. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
23%

Tehat a ferj dolgozik minimum napi 8 órát, plusz meg legyen egy ora, amig oda vissza er. Napi kilenc ora intenzív munka, akar fizikai, akar szellemi. Nyilvánvalóan kell neki a pihenés.

Te otthon vagy a gyerekkel, aki 7 honaposan sok vizet nem zavar. Max az éjszakai ébredés lehet fárasztó, de könyörgöm, szoptatni mas nem tud rajtad kivul. Napközben siman le kehet pihenni, amikor az gyerek alszik -erre nyilvan az lesz a válaszod, hogy nem alszik napközben.

2014. okt. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
A nappali alvásról annyit, hogy az enyém kétszer alszik egy egy órát, na akkor tudok olyan dolgokat csinálni, mint mosás, főzés, mosogatás, neki főzés külön ilyesmi... ugyhogy én pl nem engedhetem meg az a luxust, hogy nappal aludjak
2014. okt. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem lehet ezeket a gyerek mellett megcsinalni, utolso? Amúgy kizárt, hogy egy 7 hónapos napközben csak ennyit aludjon.
2014. okt. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Kizárt? Vicces vagy! Van gyereked? Nem lehet őket egy kalap alá venni. Igenis az enyém ennyit alszik. De mindjárt szólok neki, hogy rosszul csinálja, kizárt hogy ennyit aludjon ennyi idősen :-)))))))
2014. okt. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok: enyém 3X20 percet alszik nap közben, éjjel 2-3 óránként kel. Ja, és ébredés után max 20 percet van el úgy, h lát engem. Én értem a többieket.
2014. okt. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!