Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan vittétek...

Hány hónaposan vittétek először nagy bevásárlásra?

Figyelt kérdés
Tescoba auchanba? és mozesbe vagy kenguruval vagy hogy?
2014. okt. 23. 11:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
1 hónapos volt. Tescoba voltunk, hordozóba volt a bevásárló kocsin. Egyébként a helyi kis boltból is haza vihetsz neki bármilyen bacit, nem kell ehhez nagy boltba menni.
2014. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
2 hónaposan már biztos, autóshordozóban volt. Mondjuk nekünk nem szokott órákig tartani mert összeírom és összeszedjük.
2014. okt. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
2 hetes kora után, autós hordozóban toltuk a bevásáló kosár tetejére téve. Aludt én pedig végre ki tudtam mozdulni.
2014. okt. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem a bacik miatt. 3 honapos, napkozben csak 1-2 orat alszik, tuti nincs olyan mazlim h a bevasarlast vegigaludja. ezert kerdem h mikortol tudtatok ugy bevinni hogy nem aludt de nem is bombicselt :)
2014. okt. 23. 11:43
 5/16 anonim ***** válasza:
Hogy mikor nem aludt már, arra nem emlékszem ennyire pontosan, de nekünk sosem sírt még bevásárlás közben az tuti.
2014. okt. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

6 hetesen, de mi születèse utàn 4hètel hoztuk haza mert 2 hónappal előbb jött. Mózesben vittük a Metroba, Kikàba.

Akkoriban mèg sokat aludt, mostmàr leköti a làtvàny.

2014. okt. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4 hetes volt, kendőben hordozva vittem. Autóból ahogy kiszálltam magamra kötöttem és órákig elvolt így. Most 10 hetes, nem alszik annyit, de egy nagybevásárlásnyi időt kendőben simán kibír kaja után.
2014. okt. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
4 hetet mikor betöltötte.
2014. okt. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
23%
Nekunk a gyerekorvos mondta (felesege a jarvanyugyon dolgozik), h 4-6 honapig ne vigyuk, a levegokeringetes miatt, mert sulyos szovodmenyeket tud okozni a tudejeben! En hallgatok ra, nem konnyu de megoldjuk!
2014. okt. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
már nem emlékszem, hogy pontosan mikortól, de aránylag korán vittem. máshogy nem tudtam megoldani. de mindig élvezte!
2014. okt. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!