Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az normális hogy a babalehelle...

Az normális hogy a babalehellet olyan ecetes, epés szagú (nemtom mihez hasonlítsam, mint mikor éhezik valaki)?

Figyelt kérdés

kajálás után érzem(illetve ponr akkor érzetem nem egyszer)

remélem nincs gyomorgyulladása vagy megsérült gyomorfal, stb..


2014. okt. 23. 13:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Inkább a vércukrához lesz köze. Acetonos lehelletnek hívják és éhező embernél is azért van, mert borul a vércukor az éhezéstől. Illetve a cukorbetegeknek szokott ilyen lenni.

Gyerekorvosnak szólj, kérdezd meg, hogy vértesztet érdemes-e csinálni.

2014. okt. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

hálás köszönet a gyors válaszért


amúgy nálunk mindig péntek etétől, hétvégén át, vagy ünnepnapokon van valami, amikor se doki nincs, még a fű se nő.

a kórházba is van beutalónk(neurológia), azon is ülni kell hétfőig :(

2014. okt. 23. 14:14
 3/15 anonim ***** válasza:

Elnézést....


De az ecetes szagú lehellet, egyértelműen KISZÁRADÁS. Nem a vércukor. Olvass után, mihamarabb kapjon folyadékot!

2014. okt. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem bukik? Mert én savanykás szagot akkor szoktam érezni, ha nagyot büfizik vagy bukik. Lehet, hogy csak ezt érzed.
2014. okt. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nalunk akkor van ilyen, ha szomjas. Itasd meg, ha nem múlik ettől, vidd orvoshoz.
2014. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom mitől van, de a kiszáradást egyszerűen ellenőrizheted, ha a hátára fekteted és a fején végighúzod az ujjad. Ha a kutacsa be van esve, akkor szomjas. Normál esetben egy síkban kell lennie a többi résszel, vagy enyhén kidomborodnia (nálunk evés után).

Ha nagyon ki van száradva, akkor a bőrét összecsípve is látod, hogy "fonnyadt" marad, de az már gáz.

2014. okt. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

nemhinném, hogy bukástól(ami korábban sűrű volt, de valamitől már szinte nem is jelentkezik)mert folyamatosan akárhányszor szagolgatom.


de ha akajálása anyatejes (ált kétszer a 6 étkeezésből)meg tápszeres inkább, de én olyan nem is hallottam, hogy ez mellé kellene víz


akutacsát, ha fent lesz megnézem, de a szája cserepes néha..

2014. okt. 24. 21:55
 8/15 A kérdező kommentje:
a kutacsa szépen egy síkban van a koponyával
2014. okt. 25. 10:01
 9/15 anonim ***** válasza:

Ha a kutacs nincs beesve, akkor nincs kiszáradva. Az aceton szagú leheletre mondják, hogy cukor gond. Nem csak azt érzed, hogy megsavanyodik a tápszer/tej a szájában?

Az enyémnek szokott:)

2014. okt. 25. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

igen, szó szerint megalszik a tej a szájukban :D


de nálunk nem erről van szó :(

2014. okt. 25. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!