Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt aki babájának nem romlott...

Volt aki babájának nem romlott el az alvókája 5-6 hós korától?

Figyelt kérdés
Fiam 6 hetes korától kb átalussza az éjszakákat. Sajnos egy csomó olyan kérdést látok hogy jó alvó baba kb 6 hós korától szörnyű alvó lett a foga, vagy a mozgásfejlődés miatt. Már kezdek előre rettegni, most 5 hónapos a fiam :( Azért van olyan is, akinek a babájánál megmaradt ez a jó alvás? Van remény? :-D
2014. okt. 23. 18:49
 1/9 anonim ***** válasza:
3gyerekem van, mind jó alvó volt. A legnagyobbat 6-12hós korában a szeles idő, vagy frontok kicsit megviselték, voltak nyűgösebb napjai, de éjjel aludt ő is. A két kisebbnél már aztán eshetett, fújhatott, semmitől semmi gondjuk nem volt sosem. MIndig jó alvókájuk volt- és így is van még mindig. MOst 6, 4, 2évesek.
2014. okt. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az en kislanyom is kb 2 honapos koratol atalussza az ejszakakat. Most 15 honapos. 1 honapja reggel fel10ig is elalszik. Nem tudom valtozik e negativ iranyba az alvokaja de egyenlore pozitivabb iranyt vett a pozitivtol:) ez inkabb gyerek fuggo,mintsem a szomszed gyerek jol aludt aztan nem:) ne aggodj!
2014. okt. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az én fiam is kb 6 hetes korától alszik éjjel 10-11 órát és már a foga is kibújt alul, de egy hangját nem hallottam miatta. Ugyan úgy alszik, mint korábban.

Nekünk sem az ételek bevezetése, sem a mozgásfejlődés, sem a fogzás nem rontotta eddig el ezt a jóalvókát. Szerintem nektek is lehet így, miért ne lehetne.

A fiam 8 hónapos lesz.

2014. okt. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Lányom 6-7 hónapos koráig átlag 10-15x kelt éjszaka. 7 hónapos korában aludta át első alkalommal az éjszakát.

Fiam jobb alvó volt, ő kb 5 hónapos koától aludta át rendszeresen az éjszakát, addig csak aludni kelt fel 1-2x.

Szóval nálunk nem romlott, hanem javult az alvásuk 5-6 hónapos kortól.

2014. okt. 23. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiam ugyanígy 6 hetes korától aludta át az éjszakákat, aztán eljött az ötödik hónap és az megváltoztatott mindent. Most 9 hónapos és sokszor kel éjjel. Igaz, elég annyit csinálni, hogy beadom neki a teát, igyon, én már mászok is vissza az ágyba, vagy csak 2-3 percig álldogál a kiságyban gagyog és elalszik.
2014. okt. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nagyobbik kislányom 7 hetes kora óta átalassza az éjszakát, se fogzás, se mozgás, semmi nem zavarta. Most 2,5 éves, amióta már nem rácsos ágyban alszik van, hogy éjjel fogja magát és átcuccol (szó szerint, takaró, párna, rongyi, plüss) hozzánk, aztán vagy marad vagy visszavisszük vagy egyszer csak visszamegy az ágyába. A kicsi most 4 hónapos, 5 hetes kora óta átalussza az éjszakát, de nála azért volt néhány alkalom azóta, hogy mégis felkelt valamilyen, ez kb 5-8 alkalom lehetett. Kíváncsi vagyok, hogy nála ez hogyan alakul.
2014. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Igen,lányom jó alvó azóta is. Az eddig kijött 16 fogából kettővel szenvedett csak.Persze ha beteg volt,nem aludt jól.Meg másfél évesen rászokott a feje verésére a matracba altatásként.Elég idegesítő,de amúgy jól alszik. 2 éves
2014. okt. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De jó nektek... Az én fiam 10 hetes és 3 óránként eszik éjszaka is és ebből etetésenként 1-et altatással töltünk legalább. Tehát 21:00-24:00-03:00-06:00-kor eszik és 5-6 órát alszik közben összesen. :(((((( Nappal még ennyit sem.
2014. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát bízok benne, hogy megmarad ez a jó szokása :) az alsó 2 foga már jön egy ideje, de az nem zavarta meg az alvása, remélem a többi sem fogja :)
2014. okt. 24. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!