Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy tároljátok a babakocsi...

Ti hogy tároljátok a babakocsit a pincében/tárolóban? Mi panelban a 3-on lakunk lift nélkül és képtelenség minden alkalommal majd felhordani.

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy csak úgy van, vagy le van takarva valamivel vagy szekrényben van elzárva? 3 család van egy pincében senki nem nyúl más cuccához, és nincs túlzsúfolva a pince. Nincs egetrengető tisztaság, de kosz meg csótány hangya bogár stb állatokat sem láttam még. Csak simán egy kis por van. Lehet valami zárható szekrényt kellene beszereznem?

2014. okt. 24. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is ugyan így lakunk 3. emeleten és nincsen lift viszont itt mindenkinek külön pincéje van, most született meg a kisfiam én úgy szoktam hogy a babakocsi vázát berakom a pincébe letakarom egy nagy fehér lepedővel a mózeskosárba meg felhozom a kisfiam:)
2014. okt. 24. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
NÁlunk a földszinten van babakocsitároló, ott tároljuk. De van, aki a lépcsőházban hozzálakatolja a korláthoz és ott hagyja. Nem lopták még el őket, nem koszolták össze. A legelején mi is felhoztuk, mert féltünk, hogy ellopják, de két hét után leszoktunk róla, a franc se cipelgeti, meg kerülgeti a lakásban. Nem olyan drága babakocsink van, hogy ellopnák, legalábbis reméljük, de már egy éve bevált a rendszer.
2014. okt. 24. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi az elsőn lakunk, és a drága multifunkciós babakocsit mindíg felcipeltem, hát nem volt könnyű az biztos. Mikor terhes lettem a második gyerekkel akkor lecseréltük egy olcsó sportkocsira azt nem sajnáltam a tárolóban hagyni, ráhúztunk mindig egy nagy kukászsákot. Aztán egyszercsak beleköltözött az egér, gondolhatod... Olcsó de azért mégis bosszantó. Jól kisikáltam a babakocsit és aztán azt is felhordtam 9 hónapos terhesen. Most meg hogy már két gyerekkel kell majd lemennem, így a vázat lennt kell hagynom mert különben meggebedek majd. :-)
2014. okt. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia !


Mi kaptunk egy dromedár óriási babakocsit.Hát egyszer vitte le párom a 4.-ről,majd megszakadt,mert csak a kocsi maga volt vagy 30 kiló.Na attól kezdve inkább a könnyebbet cipeltük.Én sokáig nem mentem vele semerre,mert nem volt kedvem kocsizni vele.Kendőben volt általában,de mivel fájt a hátam,így szerintem pár hónapos korában meguntam,levittük tárolóba a kocsit.Azóta is meg van,már 2 éves a kicsi,most már jó pár hónapja nem használtuk nagyon.Alattunk pici baba van,nekik is eleinte a váz volt lent csak,most már rendes fekvése van,nem a mózes,így lent van az övéké is.Nem poros nekik meg semmi,ahogy a milyénk sem.

2014. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!