Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak akiknek a babaja...

Anyukak akiknek a babaja hajnali 4 5 körül fent van es nem hajlando visszaaludni, mit csinaltok vele reggelig jatszotok vele apuka meg nyugodtan alszik addig, titeket ez nem idegesit?

Figyelt kérdés
ok.hogy ö dolgozik,de nekem SOHA nincs egy olyan napom 9 honapja,amikor mondjuk 7ig aludhatnek,es egyszerüen nem birom tovabb a faradtsagtol, ezt en igy nem tartom igazsagosnak.Egyszer nem ajanlana fel hogy hajnalban hetvegen jatszik vele,hanem alszik,en meg csukott szemmel fel öttöl 9ig jatszok vele MINDEN NAP amig visszaalszik.Esely nincs a babamat visszaaltatni se velem az agyban, se ringatva sehogy nem akar nem almos mar.....
2014. okt. 25. 07:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
69%
Akkor talán apukának kéne szólni...itt a gyk-n hisztizés nem sokat szokott segíteni!
2014. okt. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
75%

Keltsd fel és add àt a gyereket. Vagy tedd mellé azt felkel az ordításra meg ha mászik a gyerek. Persze ezt hétvére gondoltam.


Olyan rossz az ilyet olvasni amúgy a mi kislányunk kisebbként volt ilyen és sose aludt vissza, de az én párom minden hétvégén kelt hozzá sőt ha nagyon fáradt voltam akkor még hétközbe is. Olyan rossz h némely férfi azt hisui h csak a nő feladata a gyerek.

2014. okt. 25. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
73%
Én is át szoktam adni a páromnak a bébit, ő is szülő.
2014. okt. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 A kérdező kommentje:
kedves 1-es valaszolo!szepen kerlek ne irj ehhez a kerdeshez többet.Amugy tudod ez az oldal arrol szol hogy az emberek leirjak a problemaikat es megvitatjak emberekkel akiknek hasonlo helyzetben vannak.Ezt most szepen es udvariasan leirtam neked.A jövöben nem vagyok kivancsi a hozzaszolasaidra.köszönöm.
2014. okt. 25. 07:58
 5/61 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem valami nem ok. nálatok a baba napirendjével. Először ezen változtass. Nappal ne hagyd sokat aludni, délután se aludjon már 4 után. Este 9 körül mehet aludni. Ha reggel felébred, az a legrosszabb, ha foglalkozol vele, játszol, stb. Nálunk is volt ilyen időszak, de én nem csináltam semmit, megetettem, és feküdtem a sötétében. Odavettem magam mellé az ágyba, és ennyi...Pár napot nyűglődött, aztán aludt tovább.

Én hétig feküdtem, akkor ébredhetett fel csak. Az a baj, hogy megszokta így, és ezen változtatnod kell.


Persze, apuka is kiveheti a részét néha....

2014. okt. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
67%

hétköznap nem kelteném semmi pénzért. oké hogy anyának lenni is munka, de ha te rosszul teljesitesz, max hisztis napotok lesz, a ferjed viszont kirughatják érte és akkor "jónapot".

a hétvége megint más én mondjuk akkor se kelteném emiatt, de ha ilyen van általában ő maga kérdi segithet e. beszélj erről a férjeddel, minden vita megoldasanak a kulcsa a kommunikacio. ne nyeld a békát mert csak rosszabb lesz,valahol igazad is van mert egy gyerek nem csak addig a ferje amig mutogatni kell a facebookon, foglalkozni is kell vele. talán csak fél hogy ő nem tudna úgy játszani vele, vagy hogy sirna utanad a baba, segits neki megmutatni mit kell tenni ilyenkor.

ha ezek utan sem hajlando felkelni azt sajnos el kell fogadnod. pár hét és tul leszel ezen az idoszakon is.

2014. okt. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
53%
HA még mindig idegesít a férjed, olvasd el ezt a kérdést. Én vagyok az 1. válaszoló. Az én férjemmel nemcsak annyi probléma van, mint a tieddel.
2014. okt. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
100%
En nem ertem miert jatszol vele ilyenkor? Úgy ertem, ha fel is ébred de nem ordít torkaszakadtabol akkor hagyni kell, hagy gugyogjon, nezelodjon. Meg az is lehet h vissza alszik magátol. Ahogy itt írta mar valaki, etesd v itasd meg es utána csendes pihenő. Nyilván ha sír, az más tészta de akkor is jo lenne leszoktatni. Apuka no komment, beszélj vele. Talán o nem is érzékeli h te mar igy kivagy.
2014. okt. 25. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
mit akarsz ezzel mondani hogy ez amit en kerdezek nem problema?miert neked milyen gondjaid vannak?
2014. okt. 25. 08:36
 10/61 A kérdező kommentje:
de nem ertem ti azt gondoljatok hogy nem ordit es en kiveszem meg jatszok vele????persze hogy ordit akkor is ha magamhoz veszem az agyba...akar egy oran keresztül is...mert mar nem almos...,most halgassam hogy ordit ugy hogy aludjunk??amugy napközben alig alszik egyszer masfel orat deltöl ....ugyhogy a napirenden nem tudok valtoztatni...esetleg meg tippek?
2014. okt. 25. 08:41
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!