Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagyjam aludni, vagy ébresszem...

Hagyjam aludni, vagy ébresszem 2 hónapos kisfiamat?

Figyelt kérdés
16:30 óta ébren volt, utoljára 18:00-kor evett. 21:00-kor fog újra. 20 perce aludt el, ha hagyom, akkor 21:00-kor ébred és utána éjfél, 01:00 körül alszik csak el. Mindig ezt csinálja. Hiába próbáltam ébren tartani, ragadt le a szeme, ha nem alszik, akkor már csak üvölt. Így viszont kialussza magát és az éjszaka első felét fogja ébren tölteni, ami megállás nélküli visítást jelent.
2014. okt. 25. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem ébreszteném fel.
2014. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Be kellene lassan állni valami fix időpontra fürdetéssel szerintem, 21-22 közé, aztán hozzászoktatni, hogy fürdés után evés és aznapra az az utolsó evés. Az ő esetében én este 11-re, majd 10 re időzítené a fürdés először, aztán lassan este 8-9 közé. + többet adnék neki enni napközben.

Mennyit eszik? Hány kg?

2014. okt. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy hasfájás miatt sír este? Nem éri túl sok inger napközben, pl tv, amitől este ilyen nyűgös?
2014. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
5 és fél kiló, havi 1 kg-t hízik. 3-4 óránként eszik 100-110 ml tápszert. Erősen hasfájós, ha többet eszik jobban fáj a hasa. Gondolom feszül olyankor, vagy ilyesmi. A fürdéstől eléggé feléled, ezért fürdettem ma korán, teszt jelleggel fél 6-kor. Így evett 6-kor. Aztán még ébren tudtam tartani 18:40-ig.
2014. okt. 25. 19:12
 5/8 A kérdező kommentje:

De, sajnos hasfájás miatt sír. Rengeteget. A létező összes gyógyszert kipróbáltuk, tejmentes tápszert kap, mert tejfehérje allergiás. Hason alszik éjszaka.

Tv egész nap nincs bekapcsolva.

2014. okt. 25. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak a saját tapasztalatomat tudom mondani: negyed óra alvás ilyenkor sokat számít, igaz kicsit kómás utána, de mivel nem alussza ki magát, szépen visszaalszik vacsora után.
2014. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Pedig szerintem jól csinálod, amiket írsz, azok legalábbis nálunk beváltak. A tápszer mennyisége sem tűnik kevésnek. Ha aludni szeretne, ne ébreszd fel én is azt tudom válaszolni a kérdésedre, a hasa miatt sír, akkor még adj neki időt. Ki kell nőnie, de szerintem utána jó alvó lesz, csak több idő kell neki. A fianak nem kellett 2 hónap, utána már nem kelt éjjel és nem sírt, hogy a hasfájás elmúlt.
2014. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Magától megoldódott a dolog, mert 1 óra alvás után felébredt. 22:00-kor raktam le újra, el is aludt, 4 percet aludt, aztán felébredt :) Aztán még 4-szer aludt éjfélig. Végül az éjféli etetés után 4-ig, aztán 9-ig.

Mindenkinek köszönöm a segítséget.

2014. okt. 26. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!