Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet az oka annak, hogy...

Mi lehet az oka annak, hogy kisbabam nyügös faradt de nem hajlando elaludni?

Figyelt kérdés
8 hos,es minden elaltatas kb.3 szor kell megprobalnom,es talan harmadszorra elalszik.Ezt kb 1 honapja kezdte el.Idaig ugy volt,hogy ha lattam,hogy nyügös,es mar nincs kedve jatszani,akkor elvittem aludni.Most mikor latom hogy mar nincs kedve jatszani csak sir,megetetem,es megprobalom elaltatni.De visit.Akkor kiveszem megint nem tetszik neki semmi megint altatas....azt ne irjatok legyszi hogy bent kell hagyni az agyban es sirni hagyni az nalunk nem müködik addig ordit amig bekekül es fulladozik.Negativ kommentelök es akiknek en vagyok a bena anyuka nem erdekelnek.köszi a megertest.
2014. okt. 26. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Jajj dehogy vagy béna anyuka!

Ez teljesen normális amit a babád csinál,szinte mondhatni életkori sajátosság!

8 hós,megy ezerrel a mozgásfejlődés,gondolom,kúszik,mászik,felül ez nagyon feltudja pörgetni mert az ösztönök hajtják:még gyakorolnom még csinálnom kell akkor is ha már álmos és fáradt vagyok!

Azonkívül lehet fogzik is az is nagyon megtudja zavarni a nyugodt alvást!

Illetve 8 hós kor körül van a szeparációs szorongás amikor rájönnek,hogy ők meg anya nem eggyek,tehát "levállnak"és ez megilyeszti!Lehet olyan is van,hogy napközben kimész a szobából vagy eltávolodszt őlle és sír utánnad??Na ez a szepaszorngás,olvass utánna!



Első gyerekemnél mikor ez a korszak volt akkor melléfeküdtem,jól átöleltem(hogy ne nagyon tudjon izegni-mozogni és pár perc múlva aludt mint a bunda 2-3 órákat!


Második gyerekemnél az első gyereknél alkalmazott módszer sem vált be mert ő akkor is fellállt és pörgött,izgett mozgott azért is de közben meg már olyan hulla fáradt volt,hogy majd össze esett!Nálla minden módszert kipróbáltam(babakocsiban tologatás,cicire tenni,besötét a szoba stb)de akkor sem aludt ha megfeszültem se.

Na így őnálla homeos szerhez kellett folyamodnom!Két fajta homeos cuccot adtam neki és szuper volt,onnanstól kezdve kaptam egy jó alvó nyugodt mosolygós babát!!

ha érdekel a neve,adagolása írj!!


Kitartást!

2014. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valószínű most állna át kevesebbszeri alvásra.ha eddig 3szor aludt,akkor a kétszerire.
2014. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ok köszi akkor ez a normalis.Megirnad melyik homeos cuccot hasznaltad?Idaig ketszer aludt...
2014. okt. 26. 15:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is írd meg a nevét legyszi!
2014. okt. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

1.

Sedatif pc(ez enyhe alvászavarra jó)

reggel ébredés után 1szem 1 kortynyi vízben feloldva

este lefekvéskor 1 szem


2.

Coffea tosta 15ch(ez olyan babáknak akik éjjel vagy alvás közben dolgozzák fel a nappali ingereket és ezért nemtudnak nyugodtan aludni)

Délután kb 5 óra fele 5 szem 1 kortynyi vízben feloldva

Este lefekvéskor 5 szem.


Homeos cuccokat úgy kell beadni,hogy előtte utánna 20-20 percig nem ehet ihat a baba

2014. okt. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi kiprobalom !mennyi idö utan hatott?utana fel se kelt többet ejjel?
2014. okt. 27. 23:07
 7/7 anonim ***** válasza:

az első nap mikor beadtam nappal nagyon jókat aludt,éjszaka a szokásos 6-8 kelés helyett meg csak 3x.

Majd következő éjszaka már csak 1x kelt a következő éjszakát meg átaludta!

ja és nappal azóta is nyugodt,hosszú az alvása,pedig már 21 hós(8 hósan kezdtem ezt a két homeós cuccot,azthiszem 2 hónapnyi adagolás után abba hagytam azóta sem kellett)


ha van kérdés még írjatok,nagyon bízom benne hogy nállatok is beválik!

2014. okt. 28. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!