Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás anyukaként mik azok...

Kisbabás anyukaként mik azok a dolgok a szépségápolás terén amire tudtok/akartok időt szánni? 23/N

Figyelt kérdés
gondolok itt hajápolás,testápolás,smink bármi,illetve h mi az ami változott eme téren amióta babátok lett?köszi :)egy 16 hónapos kislány és egy pocaklakó kisfiú anyukája
2014. okt. 26. 18:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%

Szia! Egyidősek vagyunk :)

Hajamat mindig rendbeteszem (festés, vasalás)

A bőrömet sem hanyagolom el, mindig használok rá krémeket, néha befekszem szolizni is, és persze havonta közmetikus :)


3 gyerekes anyuka

2014. okt. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
Hajmosas 3 naponta, smink mindennap -szempillaspiral, szemoldokceruza mindig, "komolyabb" ha megyek valamerre- , reggel-este arckrem, hetente arcradir. Gyerek elott is igy volt
2014. okt. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kozmetikushoz, manikűröshöz, szoliba eddig sem jártam.

Fodrász 2-3 havonta, ez nem olyan gyakori, hogy ne lehetne rá időt szánni.

Smink pár perc. Hajam hosszú, csak simán megszárítom, akkor is szépen áll.

Körmeimet hetente rendbe teszem, és hetente szőrtelenítek. Addig a férjem foglalja le a gyerekeket.

Nyilván ha valami alkalom van, akkor van hosszabb készülődés, de akkor úgy is a nagyik vigyáznak a gyerekekre.

2014. okt. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
82%

Amióta anya lettem még fontosabb lett, hogy odafigyeljek a külsőmre. Nem akartam lestrapált anyuka lenni, és azt sem szeretném, hogy a gyerekeimet esetleg később csúfolják az oviba, iskolában miattam. Nem tudom miért van ez a fóbiám. :)

Valami frizurát mindig készítek, ha elmegyünk itthonról, ha van időm, akkor besütöm, ha nincs akkor is felcsatolom. Smink nélkül nem megyek utcára, alapozó, szemceruza, szempillafesték, pirosító, ha nagypon sápadt vagyok.

Odafigyelek a ruháimra is, még ha melegítőben megyek is le, akkor sem a kinyúlt, szakadtba, hanem abba, ami még utcára való.

Most épp kismama vagyok, és sokat is híztam (akár csak az első terhességnél), így, amint majd tudok, és lehet, fontos lesz a torna és ha nem is diéta, de az egészséges táplálkozás (szeretnék sokáig szoptatni). De addig is majd előnyös ruhákkal próbálom eltakarni a problémás területeket. :)

Egy 4 éves kisfiam van és egy 35 hetes pocaklakóm, aki kislány.

35/N

2014. okt. 26. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
4-es vagyok. Ilyeneket nem is írtam, hogy körömfestés, csak lábon, mert a kezemen hamar lekopna. De a kezemen is ápoltak a körmeim, hetente rendbeteszem őket. Hajmosás 3 naponta, festés kicsit ritkábban, most hogy terhes vagyok, csak 1x volt festve, majd szülés után festetem újra. Kozmetikushoz nem járok, magam szörtelenítek.
2014. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszi csajok :)igazán dícséretes h a kicsik mellett is foglalkoztok magatokkal ilyen sokat,biztos a párotok is örül neki h nem vagytok elhanyagoltak:)még írhattok,jöhetnek a válaszok :)
2014. okt. 26. 18:39
 7/22 anonim ***** válasza:
50%

Hajápolás heti 2-3x mosás,hajpakolás,vasalás.

3 havonta festés,vágás,igazítás.

Heti 1x szauna.Smink minden nap,szemceruza,alapozó,spirál.

Körmöm magam csinálom.Itthon is igyekszem csinin öltözni,parfümöt is minden nap teszek fel.

Ez így volt a gyerek előtt is.

26 éves vagyok,lányunk 22 hónapos

2014. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
huhh bocsi egyet kihagytam:Azt is leirhatjátok ha van kedvetek,h az öltözködés terén h álltok,gondolok itt arra h milyen gyakran vesztek új rucit,mennyire tudtok/akartok erre költeni,és honnan szerzitek(pl.internet,piac,kínai,turi...bármi) stb...:)
2014. okt. 26. 18:46
 9/22 anonim ***** válasza:
29%

7-es vagyok.

Jól élünk,szerencsére. :)

Minden héten veszek új ruhát.Turkálóból,kínaiból és társaiból sose vásárolok.Mindig új ruhákat veszek,üzletből.

Pl:Sugarbird,Bershka,Stradivarius,Zara,Mango,Mayo chix,Tally weijl,

Nagyon szeretek öltözködni,vásárolni.

2014. okt. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
:)Hát én szeretek turkálni nagyon :)vhogy mindig nagy a szerencsém és a környezetem szerint is jó cuccokat fogok ki,mondjuk a kínait én se preferálom :)
2014. okt. 26. 19:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!