Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti honnan szerzitek be javarés...

Ti honnan szerzitek be javarészt a babacuccokat, illetve mi az amiből mindenképp újat vesztek (ha van ilyen)? 30hkm

Figyelt kérdés
én javarészt turizok,illetve most kaptam rá a bolhapiacozásra.A netes vatera,teszvesz...stb vásárlásokat nem kedvelem,mmint ruhák terén...új ruhája a lányomnak (ő 17 hós)csak pár van,ill a cipők...játékot simán veszek használtat ha szép(pl a fisher price ból potom áron rengeteget vettem,de nekünkbe is jött).megköszönném ha ti is igy leirnátok :)kösziii
2014. okt. 26. 18:54
 1/10 anonim ***** válasza:
az olx es tarsain rengeteg jo cucc van ujszeru allapotban mi szinte mindent ott vettunk. par dolgot a sogornomtol orokoltem, mint.a mellszivo, szoptatos.melltaro, cumisuvegek, cumik. ezekbol biztos hogy ujjat vettem volna ha nem tőle kapjuk. Ragaszkodtunk egy új légzésfigyelőhöz is, mert úgy olvastam hogy egy év használat után már nem mukodnek megbizhatoan. minden mas hasznalt..
2014. okt. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is sok ruhát veszek használtan ( turis, börzès, facebook csoportokból) játékot is vettem már így persze rágókát újakat kapot. Pihenőszéket elektromos baba hintát is így vettem. Sőt a pelenkázó komódot bababizibe a keretet egy másik csalátdtól vettük. Ágyat matracot újat kapot. Textilpelusukat cumit cumisüvegeket csak újat veszünk. Légzésfigyelőt újat vettünk.Babakád álvánnyal használtan. Szóval vegyesen kap újat is használtat is.
2014. okt. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2. Vagyok mellszívot újta vettünk abból sem vennék használtat ahogy törölközőt sem kap használtan. 2hós
2014. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
En mindenbol ujat vettem. Nem volt sok ruhaja, de csecsemokent valahogy taszitott, hogy hasznalt ruhat adjak ra. Bolcsodes korban kezdtem el turibol is vasarolni, de csak szoknya, nadrag, kardigan johetett szoba. Cipo, csizma, kabat, sal, sapka, felso, fehernemu mindig uj. Jatekot is ujat kapott mindig - mondjuk nem 20-30ezres darabokat.
2014. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mindig, mindent újonnan vettem és veszek neki a mai napig.

Ahogy magunknak is.

Neki a ruhákat pl: ZARA,C&A, H&M, Brendon, Scamp a cipők közül pedig a D.D. Step-eket veszem. Játékot pl: babakonyha, hintaló stb ezeket pedig a netes boltokból rendelem.

22 hónapos

2014. okt. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mi mindent újan vettünk.

Pelenkázó, kiságy ikeás (8-8 ezer)

Ruhák mindig akciósan tescoból, auchanból van ott nem is drágák.

Többi babacucc ( kád, orrszívó, cumisüveg stb) minimanó bababoltban vettük.

Igazából mi ezért vettünk mindenből újat és unisexet mert szeretnénk a következőnek elrakni. Nem szerettem volna rögtön használtal kezdeni.

2014. okt. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Végülis jó ötlet hiszen többször lesz használva :)de én vhogy annyira mániás vtam(mert imádom az igazán csajos,rózsaszín cuccokat)h mindenáron olyat akartam a lányomnak...de szerencsére használtan nem volt nagy was ist das az összege :)
2014. okt. 26. 19:29
 8/10 A kérdező kommentje:
Ugye kinek a pap... :)
2014. okt. 26. 19:30
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindent kaptam a nővéremtől.Ott két kislány van a kisebbik még csak kettő,neki újonnan vettek mindent,mert úgy volt nem lesz több.Rengeteg mindent kapott,meg vett akkor a nővérem,és szinte alig voltak használva.Szóval én nem éreztem szükségesnek,hogy vegyek,hiszen oké,hogy használtak,de tudom honnan vannak.
2014. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A ruhák 99 százaléka húgom után van.Lányom 2éves húgom meg 6és fél.Börzéröl és lidlből apuék vásárolnak nekünk.Anyutól meg öröklödik.Turiba is vennék ha kellene bármi vagy helyi facebook babás csoportból is.(Sose kellett semmi még) Játékot is simán használtan...Cipő az az amit csak is újan.Meg majd ha szobatiszta lesz,akkor a bugyik.Most azt is kaptunk,kimostam őket,arra jó lesz hogy bele pisiljen és kakiljon a kicsi naponta 5bugyiba.De ismeretlen után nem adnék azt rá a lányomra.
2014. okt. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!