Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Keresztelőre milyen ruhát...

Keresztelőre milyen ruhát szoktak a babára adni? (kislány 7 hónapos) és a szülők? Kosztüm, öltöny? Vagy nem kötelező Ennyire kiöltözni?

Figyelt kérdés

2014. okt. 26. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi kiöltöztünk (férjemen öltöny, rajtam csini szoknya, csini blúz), és a kislányunkat is kiöltöztettük, fehér, virágmintás ruhácska és csipkés zokni volt rajta. Meleg volt, de vettünk a biztonság kedvéért fehér harisnyát és egy kis bolerót.

Egyébként szokás kiöltözni valamennyire.

2014. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyerekekre fehér ünneplő hacukát szoktak adni. Érdemes jól aláöltöztetni, mert a templomokban általában hűvös van (főleg ha régi épületről van szó)

Szerintem felnőtteknek is ki kell öltözni valamennyire, mondjuk én kosztümöt biztos nem vennék fel, inkább valami csinos ruhát, hideg időben meg sima fekete nadrág elegáns pulcsival vagy blézerrel.

2014. okt. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekunk pont egy honapja volt.(7honaposan) a baba ruhaja feher szokott lenni.(nalunk a szovegben is benne volt)parom rugig akart neki venni en "mini oltonyt" vegul rugi lett fe volt rajta olyan diszites amitol elegans lett.mi a mom parkban vettuk a primigiben.

na de ha lanyom lenne.a leggyonyorubb hercegnos ruhat adnam ra ami letezik.:-):-):-):-)viccet felreteve szinte minden bababoltban van kinalat.

Parom oltonyben volt,en egyberuhaban.es minden vendeg oltonyben volt(vagy ing,nadrag mert jo ido volt)a nok is csinosan voltak feloltozve.ez egy fontos esemeny,legyen mindenki csinos.

2014. okt. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet hogy csak névadója lesz a hivatalba.oda is ugyanúgy ahogy írták?
2014. okt. 27. 08:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!