Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS segitsegre lenne szüksegem...

SOS segitsegre lenne szüksegem, kisbabam 7 hos, es minden ejjel fel 4kor felkel, es nem hajlando visszaaludni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Semmi nem segit,az agyban velem nem hajlando tovabbaludni,hiaba ringatom szoptatom cumi viz semmi nem segit.Ha tartom a kezemben akkor csöndben van,de masfel orat nem tudom tartani.akkor alszik vissza.Mit csinaljak vele?Sirni hagyni nem tudom addig ordit amig ki nem veszem es apuka hajnalban megy dolgozni nem tehetem meg vele hogy masfel oran keresztül ordit a gyerek.Mit tegyek??Nem hiszem hogy a foga faj mert nem sir amikor fogom jol van.Amugy bekenem foginygellel es este kap homeos bogyot estenkent meg nurofent.Nem birom mar tovabb egyszerüen nem tudok orakat ejjel allni vele....
2014. okt. 27. 07:52
 1/1 Medvi ***** válasza:
Az én kislányomnak is volt ilyen korszaka 3-4 hónapos korában, szörnyű volt. Csak az éltetett, hogy tudtam, 2 óra múlva visszafekhetek vele aludni. Én játszogattam vele, csörgőt rázogattunk, énekelgettem, báboztam, hogy elteljen az idő és ne kelljen folyamatosan cipelni, mert ha szórakoztattam, akkor letehettem a játszószőnyegére és melléfekhettem. Sokszor elhívtam anyósomat, akkor ő vállalta a hajnali műszakot. Aztán egyszercsak elmúlt ez a szokása szerencsére, tarts ki, el fog múlni hamarosan, ha már kicsit nagyobb lesz és napközben jobban kifárad.
2014. okt. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!