Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós kisfiam ha ölbe "ül"...

5hós kisfiam ha ölbe "ül" miért görbe? Tudom hogy nem lehet még ültetni.

Figyelt kérdés
Ha ülésbe húzom akkor is meggörnyedve ül. Mit csináljak vele?
2014. okt. 27. 09:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd, minek húzod ülésbe, amikor még gyenge a háta???
2014. okt. 27. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Szilvi01 ***** válasza:
100%
Mert még nem elég erősek a csontjai h ülni tudjon, nem kell ültetni, majd magától ha ül már egyenes lesz a gerince. Az én fiam 8 hónaposak ült normálisan, azelőtt csak görnyedve.
2014. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém előbb felállt, 11 hósan ült egyedül stabilan. 5 hósan nem kell ezt csinálnod vele! Ne siettesd, mert még sérül!
2014. okt. 27. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Görbe háta egy kérdőjel: "Miért ültetgetsz édesanyám, mikor még nem vagyok felkészülve rá?"


Ilyenkor még "nehéz a koponyája a gerincének- ezért nem ül, nyomná és kárt okozna a gerincoszlopban. Ez a károkozás lehet, hogy csak 30-40 év múlva derülne ki. De tudunk róla, ezért már nem ültetgetjük a babákat, addig, amíg maga nem veszi fel a függőleges testhelyzetet, mert akkor megérett erre.

2014. okt. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Talán, mert nem véletlenül nem ülnek még ennyi idősen!?
2014. okt. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vajon miert gorbe? Ugyan miert is? Mert talan nem tud ulni es nem birja magat tartani igy elgorbul. Nem kellene kinozni ezzel, es ultetgetni.
2014. okt. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!