Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerinted nehéz dolog a...

Szerinted nehéz dolog a gyereknevelés? Nehéz az első 1 év?

Figyelt kérdés
Te hogy élted meg, hogy gondoltad korábban? Olyan, mint amilyennek elképzelted?
2014. okt. 27. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Igen, szerintem embert nevelni nehéz. Az első év fizikailag is nehéz (cipelni, pakolni, kelni hozzá éjszaka), de később se könnyebb, csak változnak a problémák. Pl. a dackorszak, az iskoláskor, a tanulás, a kamaszkorról ne is beszéljünk. A legnehezebb, de legszebb feladat,
2014. okt. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Nem. Sokkal nehezebb.

Férjem nem segített az elején, egyedül voltam.

De a fiam kb 8-10 hónapos korától már sokkal jobban elvan vele az apja.

Most másfél éves, és imádják egymást, már én is dolgozok, tehát sokat vannak együtt.

Mostmár igazi család vagyunk. Én sem vagyok "bezárva", boldog vagyok újra. És a családom is az. Az eleje nehéz volt, de túl vagyunk rajta.

2014. okt. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kislányom még csak 5 hónapos, de nálunk gyanúsan könnyű eddig a helyzet. 6 hetes kora óta nem kel éjszaka, nem kell mindig cipelni, mert nagyszerűen elvan a játszószőnyegen is. Nem érzem a bezártságot sem, mert berakom az autóba és gond nélkül megyünk bárhova. Már kijött az alsó 2 foga, de semmi gondja nem volt vele. Kíváncsian várom a folytatást...
2014. okt. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nehéz, sokkal nehezebb, mint ahogy azt hirdetik, írják, elmesélik.

De most, hogy a 2. évben vagyunk, nekem ez sokkal rosszabb.

Kikészít a hiszti, a csapkodás, ellenkezés.

Egy csecsemőt csak életben kell tartani, eteted, pelenkázod, fürdeted, altatod, dédelgeted, de egy kisgyerek a nyiladozó akaratával kész rémálom tud lenni sokszor.

Gondolom a kamaszkor ettől még borzalmasabb lesz.

2014. okt. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi is úgy vagyunk mint a kettes válaszoló csak a 8. hónapban. Én is kíváncsi vagyok a folytatásra :-)
2014. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nehéz volt, sokkal nehezebb, mint amire számítottam. Ehhez képest a következő év nálunk a rózsaszín köd volt.
2014. okt. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sose gondoltam volna hogy ilyen nehèz. Előtte csak azt gondoltam milyen jó lesz majd babàzni meg otthol lenni. Erre jött a hideg zuhany! Persze most màr hogy kicsit nagyobb jobb a helyzet de kutya nehèz volt az eleje ès most is sokszor mèg ki tud akasztani. Ettől függetlenül termèszetesen imàdom a gyermekem :)))
2014. okt. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első gyerekkel iszonyú nehéznek éltem meg. A kicsi most 7,5 hós és azt kell mondjam, vannak nehéz napok, de igazából most élem meg az Anyaságot! Nincs para, minden olyan természetes és mivel tudom, nem lesz harmadik baba, így próbálom minden percét kiélvezni, mert nagyon hamar eltelik ez az 1 év!
2014. okt. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!