Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik használtak baby kompot?

Akik használtak baby kompot?

Figyelt kérdés

mennyi idős volt a gyerek amikor elkezdtétek használni?

tudott már ülni?


2014. okt. 27. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
7%
hét hónaposan kezdtük használni, mert a baba már menni szeretett volna. 6 hósan már felállt minden mellet 11hósan már tökéletesen ment. csak ezért használtuk. ha lustább lett volna nem használjuk.
2014. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

tanácstalan vagyok, tudom,hogy nemigazán egészséges.

7 hónapos a fiam forgolódik oldalt fekve félig fel ül,ha kézben van szépen egyenesen tartja a hátát ha ül.

nem igazán van már el a földön állandóan ülne.ezért kérdem.

2014. okt. 27. 19:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne rakd bele, főleg, hogy még ülni sem tud egyedül rendesen. Elhiszem, hogy nehéz, de pikk-pakk meg fog tanulni ülni, felállni, lépegetni bútorok mellett, mászni, és lefoglalja magát, ne okozz magadnak lelkiismeretfurdalást azzal, hogy beleteszed.
2014. okt. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
kérlek add el ezt a cuccot a babád érdekében. egészségtelen is, és csak nehezebben és lassabban fog megtanulni magától járni benne.. nem is értem miért forgalmazzák még ezeket.
2014. okt. 28. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindkét gyerekemnél 7 hósan kezdtük használni. Ekkor már önállóan ültek, másztak, felálltak, lépegettek oldalazva az ágy mellett. Lányom 10 hósan önállóan járt! Fiam most lesz 8 hós és nem gondolom, hogy károsítom vele, ha naponta kb. 3X 5-10 percre beleteszem. Inkább abban legyen, míg kimegyek pl. wc-re, mint "bezárjam" a gyerekágyba ahol nincs mozgástere és üvölt, vagy épp a szobában magára borítson valamit, megüsse magát míg nem vagyok mellette. Nem egész nap ül benne, és mivel már magától feláll minden mellett, így nem hiszem hogy bármi károsodást szenvedne tőle. De! Amíg nem ül önállóan, semmiképp nem javaslom a használatát!
2014. okt. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm
2014. okt. 28. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!