Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év körüli babátokat mivel...

1 év körüli babátokat mivel takarjátok be?

Figyelt kérdés

Eddig 1 évesemet pléddel takartam be. De az nem olyan vastag.

Vegyek vastagabb plédet vagy rendes gyerekméretű takarót?


2014. okt. 28. 09:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hálózsák. Ennyi idősen az a legpraktikusabb.
2014. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én a hálózsákot ajánlom, abban alszik és imádja. Babakocsiba bundazsákot használunk.
2014. okt. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hálózsákot sosem használtam. Nem tudom elviselné e?
2014. okt. 28. 09:58
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 zsákunk is volt, születése óta próbáltam, de nem akarta, üvöltött benne. Aztán 11 hós korában egyszer ráadtam egyet, és azóta abban alszik. :))) Szóval megéri megpróbálni mindenképp! :))))
2014. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hálózsákban alszik. A takarót lerúgná magáról. Még a 2,5 évesem is hálózsákban alszik.
2014. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Mióta hálózsákban altatom, azóta én is nyugodtabban alszom, mert tudom, hogy nem rúgja le a takarót és nem fázik meg. Amúgy meg mindig takargattam. Én is féltem tőle, mert hason alszik, kúszik-mászik és zavarná, de semmi baja benne, nem gátolja a mozgásban sem, jól alszik benne. Sőt szerintem azóta jobban alszik.
2014. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
A Kik-ben vettem neki a héten vastagabb, téli hálózsákot, ujjatlant. Jó árban van és jó minőségű is. Ha van a közeletekben, akkor ott nézd meg!
2014. okt. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Az én 1 évesem mindenhova teszi a takarót álmában, csak a kis testére nem. Sokszor ráfekszik, megöleli, a fejére túrja, úgyhogy én is hálózsákban altatom, különben egész éjjel kelhetnék félóránként takargatni :)


A Brendonban vettünk neki paplanos hálózsákot, nagyon praktikus, mosható, gyorsan szárad, és az ára sem volt vészes, 5ezer Ft volt talán, és reményeim szerint még ki fog szolgálni minket 0,5-1 évig..


Tavasszal és nyáron is hálózsákban alszik, de ezek vékonyabb típusúak, a Tescoban vettem őket.

2014. okt. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen van Kikk. Megnézem és veszek. Remélem elviseli majd mert ő is mindig lerúgja magáról.
2014. okt. 28. 10:42
 10/12 anonim ***** válasza:
Az én fiam még csak 9 hónapos lesz, de én is hálózsákban altatom, igaz én vékonyabban, mert tetőtérben lakunk és mivel kandallóval fűtünk jön fel a meleg rendesen, de estére kell neki a hálózsák, mert a takarót lerúgja, nem szereti.
2014. okt. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!