Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Amikor váltottatok a 2-es...

Amikor váltottatok a 2-es cumiról a 3-ra nem fuldoklott eleinte a hirtelen változástól a babátok?

Figyelt kérdés

Van itthon 3-mas cumi, de az még csak tartaléknak, most 5 hós a fiam, szerintem 6 hónaposan már azt fogjuk használni. Viszont múltkor amikor párom etetett véletlenül a 2-es helyett a 3-masat csavarta rá, és ahogy beleszívott a fiam majdnem megfulladt a nagy sugártól (gondolom a 2-es erősségre számított szegényem).

Most attól félek hogy ha át akarunk majd állni akkor is ez lesz :-( Hiszen megszokta a 2-est és elmondani nem tudom még neki hogy vigyázz fiam most erősebben fog jönni. Akik már váltottak, nektek hogy ment?


2014. okt. 28. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak az első evéskor volt neki fura, de sokszor kivettem így nem tudta olyan erősen szívni folyamatosan. Második etetéstől már nem ia volt probléma. Azóta is azzal eszi a tápszert, vizesén viszont 2es van, nagyon csöpögne a 3as.
2014. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Már elmúlt a kisfiam 1 éves amikor 3-as cumira váltottunk. Előtte nem tartottam fontosnak hogy váltsunk. Akkor is csak azért váltottunk mert már utáltam hogy szét csöpögteti az ágyban a tápszert, a 3-as cumi csöpögés mentes.

Fel sem tűnt neki, hogy másmilyenből iszik, de gondolom azért mert ő már elég nagy. 5 hósan valószínüleg a kisfiam is fuldoklott volna.

2014. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!