Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit tudtok/akartok magatok...

Mennyit tudtok/akartok magatokra költeni egy hónapban baba mellett?

Figyelt kérdés

gondolok itt:-ruha,cipő

-köröm

-szépségcuccok(tusfürdő,testápoló,smink ha használtok)

-parfüm(nyilván nem havonta)

-egészség(pl.vitaminok)


2014. okt. 28. 12:22
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
feltettem már egy ilyesmi kérdést s igy fogalmazódott meg ez is :D
2014. okt. 28. 12:23
 2/36 anonim ***** válasza:
69%
Ha egy átlagot számolok akkor kB. 20 ezret. Most biztos több lesz, mert kabátot kell vennem.
2014. okt. 28. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%
Annyit tudok költeni, amennyit akarok, de nem költök. Havi szinten szinte semmit, körmöt nem festek, ruhát -cipőt nem vásárolok, max. évi 1-2-t. Szépségcuccok a szappanban és samponban merül ki, de ezt közösen használjuk. Parfümöt karácsonyra kapok és egy évig használom. Vitaminokat szedek igen, ez pár ezer forint havi szinten, de ennyi. Nem azért, mert baba van, hanem mert nem igénylek ennél többet.
2014. okt. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
51%
ruhát,cipőt nem veszek havonta... műkörmöm soha nem volt...tusfürdő,testápoló havonta,sminkelni szoktam,de annyit nem hogy 1 hónapban elkenjek 1 szempillaspirált,tehát az sem havi kiadás.Parfümöket imádom...de hiába pacsálom,azt sem tudok havonta venni. :D Vitamint nem szedek,viszont mást, gyógyszereket sajnos igen,azokra havi szinten sok elmegy. ( 3 gyerek van)
2014. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanannyit, mint a baba elott.
2014. okt. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
OFF 2es válaszoló milyen vitamint szedsz?...rám is rám férne mert rémesen fáradt vagyok és totál foltos a körmöm...
2014. okt. 28. 12:32
 7/36 anonim ***** válasza:
52%

Ruhát, cipőt ritkán veszek csak ha kell vmi pl most téli kabát.

Havonta csináltatom a körmöm 2000 Ft

Csak sprált használok és csak ha megyek vhova, sokáig elég amúgy 1500 Ft

Tüsfürdő és egyebek kb 2000 Ft lehet de én azt a nagy bevásárláskor veszem és babát használjuk mindketten úgyh nem igazán számolgatom külön.

Parfümöt néha használok ha találok olyat ami épp tetszik (ugyanazt nem szeretem egymás után használni)

Vitaminokat nem szedek

2014. okt. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
huhh hát én nem annyit mint baba előtt...de nem azért mert nagyon "Legatyásodtam"hanem vhogy mindig..."ó inkább veszek a kicsinek egy játékot"bár ez se jó hozzáállás teljesen
2014. okt. 28. 12:34
 9/36 anonim ***** válasza:
100%

c vitaminom kb 1600 Ft asszem kéthavi adag

szeretnék szedni szoptatás alatt Femibiont(kb 5000 Ft)nem tehetem meg

vettem csizmát 4000 Ft(de mégsem tetszik kényelemre sem, sehogy, így kénytelen vagyok elővenni a tavalyi rosszat)

vettem hajfestéket(kb 1200)de nem festettem be,mert olyan sprőd a halyam, hogy nem lehet ki sem fésülni, most épp lenövesztem, magamnak vágom

körmöt nem akarok lakkozni a baba mellett, ápolom és ennyi

parfümöt sem akarok a baba mellett, sőt valahogy át is álltam a natur, természetes illatokra, a befújt emberek már taszítanak is.(érdekes hogy egy baba hogy meváltoztat)


szívem szerint vennék gatyókat, egy rakás cipőt(cipőmániám van belül)csini felsőket, rövidkabátokat, kesztyűt, jó esernyőt, járnék kozmetikushoz, masszázsra, gyógytornára, úszni, lenne bébiszitterem, bőrkanapém, stb

2014. okt. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%

Mindig lepontoznak,ha ilyen kérdésre válaszolok,de nem érdekel,leírom most is. :D


Ruhát,cipőt heti rendszerességgel veszek.Mindig üzletből vásárolok,soha nem veszek turkálóból vagy kínaiból semmit.

Körmöm magam teszem rendbe,itthon festem,de amugy nem vagyok köröm mániás.Sminkelni itthon is szoktam,alapozó,púder,szemceruza,spirál.Ha megyek valahova,akkor kicsit erőteljesebben sminkelek.

Fodrászhoz 3 havonta,festés,vágás,igazítás.Amugy heti 2-3x megmosom,teszek rá pakolást és vasalom is.

Kozmetikushoz nem járok,szerencsére szép a bőröm.

Parfümöt itthon is használok.Van 4 db,amit nagyon szeretek és bevált.De ha épp megtetszik egy új illat,akkor megveszem.

Egészség: nem szedek semmit,próbálok egészségesen táplálkozni,élni.Sportolok is heti 2x edzőterembe járok.

Illetve heti 1x szauna és masszázs.

Összességében ki vagyok békülve magammal!A gyerek előtt is így éltem. :)

26 vagyok, lányom 22 hónapos

2014. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!