Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért "rágja" folyamatosan az...

Miért "rágja" folyamatosan az alsó ajkát a baba?

Figyelt kérdés
Pár napja folyamatosan beszippantja az alsó ajkát és "rágcsálja" (nem tudok rá jobb szót, de még nincs foga :)). Miért csinálja? Nektek is csinált ilyesmit a babátok? 12 hetes.
2014. okt. 28. 22:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes, mert az én babám (16 hetes) is ugyanezt csinálja pár napja, én sem tudom miért...
2014. okt. 29. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg hamarosan lesz foga!!! :)
2014. okt. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Második válaszoló, én is erre gondoltam, mert ráadásul a nyála is folyik rendesen :).. csak nem hittem, hogy ez lehet, mert azt hittem korai. De pont most mondta anyukám, hogy nekem is 3 hónaposan jött ki az első fogam, lehet hogy örökölte :)...
2014. okt. 29. 08:32
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak játszik. Felfedezte, hogy ő már tud ilyet csinálni, és most gyakorolja.
2014. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, az is lehet...
2014. okt. 29. 08:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én 4 hósom is ezt csinálja egy pár napja. Én is a fogra tippeltem, mert ráadásul ömlik a nyála és elég nyugtalanul alszik egy ideje vagy nem alszik. :)
2014. okt. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok. A fiam is kb. ennyi idősen kezdte el, ömlött a nyála is rendesen. 4 hónapos 9 napos volt mikor kibújt az alsó foga. Most 7 hónapos és 5 foga van. Most is ezt csinálja, alul jön oldalt a 6. fogacskája. :)
2014. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kislányom is két hónapos korában kezdte, én is fogra gyanakodtam, mert kb. azóta ömlik literszámra a nyála. Most 5 és fél hónapos, még nem bújt ki a foga, de bizonyára zavarja a gyökerek mozgolódása.
2014. okt. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!