Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megszeretheti még a cumit?

Megszeretheti még a cumit?

Figyelt kérdés
3.5 hónapos, sajnos ujjszopós hiába erőltettem a cumit az ujja helyett a születésétől. van esélye még h később elfogadja? pl mikor már be tudja tenni a szájába?
2014. okt. 30. 17:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Persze.De miért akarod rászoktatni?
2014. okt. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy nem, de nem nagy baj szerintem.
2014. okt. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert még mindig jobb mint az ujjszopás (aki nem igy gondolja ne fáradjon a kommentel mert ez meggyőződésem). ha választhatnék egyiket se csinálja.
2014. okt. 30. 18:05
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia, nekem nem sikerült a cumira szoktatni a lányomat. Ő is az ujját szopta, cumi csak addig kellett neki amíg bimbóvédővel szoptattam, mert a kórházban tápszert kapott, amíg nem volt tejem. Mióta leszoktattam a bimbóvédőről, azóta semmi szilikont nem fogad el. Se cumi, se cumisüveg. Tehát nálunk nem jött be az átszoktatás. Most 7 és fél hónapos, és most már az ujját sem szopja, mert kb. 2 hete sebesre szívta, és szerintem fájt neki, így leszokott róla. Így azonban rászokott a cicin alvásra, hogy ez jó vagy sem, azt nem tudom. Egyenlőre így van. Este cicin alszik el, éjszaka meg kéredzkedik mellém. :-) Majd csak vége lesz ennek is egyszer. Remélem tudtam segíteni.
2014. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
koszi. egyebkent bimbovedozik o is ezert se ertem miert nem szereti
2014. okt. 30. 18:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Latexet és szilikont is próbáltál?több márkát?enyém csak a Mam-os fogadta el semmi mást
2014. okt. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen de egyiket se... ha olyanja van szivja fel percig de ha egyszer kiesik a szajabol ujra mar nem keri.
2014. okt. 30. 20:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem sikerült átszoktatni, 3 hónapos kora óta ujjszopis, azóta ha odaadom neki a cumit játszik vele, harapdálja. Most 9 hónapos. Mondjuk én mostmár hagyom ha neki az jó akkor csinálja, elvenni nem tudom. Leszoktatást meg addig kitalálom. :)
2014. okt. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos és mostanában talált rá az ujjaira. Nem igazán cumis, csak egy olyan cumi van, amit elfogad, a többitől öklendezik. Elég sokat próbáltam adni neki a cumit, talán most kezdi megtanulni, hogy mit is kell vele csinálni. Én is úgy vagyok vele, hogy inkább cumizzon, mint az ujjait szopja, de nem ülhetek mellette non-stop és dugdoshatom vissza neki a cumit... én remélem, hogy ezt az ujjszopást majd idővel abbahagyja.
2014. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!