Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a ti babatok nem cumizik...

Ha a ti babatok nem cumizik egyaltalan, de anyatejes, mikor ejszaka felriad valamire, mivel nyugtatjatok meg 10-11 honaposan?

Figyelt kérdés

A babam este cicin alszik el, reggel cicit kap reggelire. A nappali alvaskor cumival aludt el, de egy szajserules ota 3 hete gyuloli a cumit. Ebbol mar felgyogyult, cumisuveget es cicit nana hogy elfogad de a cumit ugy erzem orokre elfelejthetjuk. Atalussza az ejszakat, de persze akad egyszer egyszer olyan hogy megebred es legutobb pl a cumisuveget cumizva aludt el (fogtam hogy ne ontse magara a tartalmat), azelott cicin, de a cicit nem merem neki este adni, ne szokjon ra, hogy egybol megkapja. Ha nem ezt kapja, hanem simogatast vagy a cumit megis megprobalom akkor eros ellenallasba utkozom. Nagyon sir. Tejem alig van mar, de most a telen nem akarom meg elvalasztani. Szoval az sem megoldas, hogy elvalasztom. Ugy erzem az nyugtatja meg ha cumizhat de a cumibol jojjon valami.

Volt hasonlo valakinel? Aki amugy csak szoptatta nem cumizott, o hogy altatta vissza ennyi idosen? Mit probaljak meg ki? Annyira meg vagyok love :(


2014. nov. 1. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Még most, 16 hónaposan is cicivel. Egy-két hete kezdi néha cici helyett a vizet igényelni.

A tejtermelést egyébként az éjszakai szoptatás serkenti a legjobban!

2014. nov. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ennyi idős korában megszoptattam éjjel a kisfiamat.
2014. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Cicit adtam neki ennyi idősen és most is azt kap még éjjel,ha megébred.Bár nem is fogad el semmi mást!

22 hónapos most

2014. nov. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

éjszaka én is kiveszem(ha simogatásra nem alszik vissza), cicizés után mellettem alszik a továbbiakban(vagy visszateszem, változó)

csakhogy az én babám nem cicifüggő..szóval(ha nem éhségről van szó) megtudom egy ringatással vigasztalni, illetve játék közben is elalszik, vagy a szokásos kaja-fürdés-ringatás-együtt lámpaoltás-kiságyba fekvés -után (5h)


csak a kezdetekben volt nehéz, amikor valahogy nem tudta még hogy a ringatás, ölelés jó. babakocsifüggő volt.


és arra is rájöttem, hogy ágyában, babakocsiban tilos etetni, mert különben sírós lesz(pl huppan egyet a kocsi, megébred, sír, de ezután már azért sír, hogy adjak enni, egyetlen egy alkalom után rákapnak)amúgy sem egésséges a fogaknak később

2014. nov. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!